Leczenie migreny toksyną botulinową - cena Katowice

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, ile kosztuje migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową jaki koszt w Katowicach więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem leczenie migreny toksyną botulinową - ceny w Katowicach na podstawie danych z 5 klinik oraz 2 lekarzy. Średnia cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 1 840 zł, przy czym najniższa cena to 600 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie migreny toksyną botulinową to 2 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Katowicach

Inne kliniki w pobliżu Katowic wykonujące zabieg

Lekarze wykonujący zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Katowicach

lek. Lubelska Krystyna
Spec. derm., lekarz medycyny estetycznej
cena od 2 000 zł do 2 500 zł
Inni lekarze w pobliżu Katowic wykonujący zabieg
lek. Lubelska Krystyna
Spec. derm., lekarz medycyny estetycznej
cena od 2 000 zł do 2 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska