Leczenie migreny toksyną botulinową - cena Łódź

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, ile kosztuje migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową jaki koszt w Łodzi więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem leczenie migreny toksyną botulinową - ceny w Łodzi na podstawie danych z 5 klinik oraz 6 lekarzy. Średnia cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 1 425 zł, przy czym najniższa cena to 550 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie migreny toksyną botulinową to 2 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Łodzi

Lekarze wykonujący zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Łodzi

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska