Leczenie migreny toksyną botulinową - cena Łódź

Synonimy: leczenie migrenowych bólów głowy z użyciem botoxu, ile kosztuje migrena leczenie botoxem, leczenie przewlekłej migreny toksyną botulinową jaki koszt w Łodzi więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem leczenie migreny toksyną botulinową - ceny w Łodzi na podstawie danych z 6 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za leczenie migreny toksyną botulinową wynosi 1 521 zł, przy czym najniższa cena to 550 zł, natomiast najwyższa cena za leczenie migreny toksyną botulinową to 2 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Łodzi

Look-Medica
Gabinet medycyny estetycznej, Łódź
cena od 550 zł do 600 zł
Multi Clinic Centrum Medyczne
Klinika wielospecjalistyczna, Łódź
cena 1 999 zł
SILVER Clinic
Klinika wielospecjalistyczna, Łódź
cena od 750 zł do 1 150 zł
Klinika Intima Art&Este
Klinika wielospecjalistyczna, Łódź
cena 2 000 zł
cena 1 600 zł
No Age Clinic Medycyna Laserowa i Estetyczna
Klinika wielospecjalistyczna, Łódź
cena 1 999 zł

Lekarze wykonujący zabieg leczenie migreny toksyną botulinową w Łodzi

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.