Lifting operacyjny twarzy i szyi - cena Warszawa

Synonimy: ile kosztuje face lift jaki koszt w Warszawie, całkowity lifting twarzy, lifting twarzy, szyi i dekoltu więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Warszawie na podstawie danych z 18 klinik oraz 9 lekarzy. Średnia cena za lifting operacyjny twarzy i szyi wynosi 11 136 zł, przy czym najniższa cena to 3 500 zł, natomiast najwyższa cena za lifting operacyjny twarzy i szyi to 25 000 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg lifting operacyjny twarzy i szyi w Warszawie

Inne kliniki w pobliżu Warszawy wykonujące lifting operacyjny twarzy i szyi

Lekarze wykonujący zabieg lifting operacyjny twarzy i szyi w Warszawie

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje lifting operacyjny twarzy i szyi w Warszawie prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami w Warszawie wykonującymi lifting operacyjny twarzy i szyi. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska