Liposukcja pośladków - cena Warszawa

Synonimy: odsysanie tłuszczu z pośladków

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem liposukcja pośladków - ceny w Warszawie na podstawie danych z 7 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za liposukcja pośladków wynosi 5 286 zł, przy czym najniższa cena to 4 000 zł, natomiast najwyższa cena za liposukcja pośladków to 20 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg liposukcja pośladków w Warszawie

Inne kliniki w pobliżu Warszawy wykonujące zabieg
Klinika La Perla SPA Józefów
Józefów - 18 km od Warszawy
cena 4 000 zł

Lekarze wykonujący zabieg liposukcja pośladków w Warszawie

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska