Mezator M1 ® - cena zabiegu

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny na podstawie danych z 4 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za mezator m1 ® wynosi 200 zł, przy czym najniższa cena to 200 zł, natomiast najwyższa cena za mezator m1 ® to 200 zł.

Kliniki wykonujące zabieg mezator m1 ®

1 klinika wykonująca mezator m1 ®
cena 200 zł
1 klinika wykonująca mezator m1 ®
cena 200 zł
1 klinika wykonująca mezator m1 ®
cena 200 zł
1 klinika i 1 lekarzy wykonujących mezator m1 ®
cena 200 zł

Lekarze wykonujący zabieg mezator m1 ®

1 technik analityki medycznej
cena 200 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska