Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - cena Gliwice

Synonimy: operacja nawrotowej przepukliny powłoki jamy brzusznej I stopnia

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - ceny w Gliwicach na podstawie danych z 4 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia wynosi 3 633 zł, przy czym najniższa cena to 2 900 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia to 2 900 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia w Gliwicach

Inne kliniki w pobliżu Gliwic wykonujące operację
Klinika Chirurgii Mazan
Katowice - 25 km od Gliwic
cena 5 500 zł
Gabinet Lekarski Marek Klar
Łaziska Górne - 20 km od Gliwic
cena od do 2 500 zł
AVIMED
Katowice - 25 km od Gliwic
INTER-MED
Będzin - 32 km od Gliwic
cena 2 900 zł
Inni lekarze w pobliżu Gliwic wykonujący operację
lek. Klar Marek
Chirurg ogólny, chirurg onkolog
cena od do 2 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska