Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - cena Kowale

Synonimy: operacja nawrotowej przepukliny powłoki jamy brzusznej I stopnia

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - ceny Kowale na podstawie danych z 1 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia wynosi 5 150 zł, przy czym najniższa cena to 5 150 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia to 5 150 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia Kowale

Inne kliniki w pobliżu Kowale wykonujące operację

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska