r

Operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - cena Kraków

operacja nawrotowej przepukliny powłoki jamy brzusznej I stopnia

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej I stopnia - ceny w Krakowie na podstawie danych z 2 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia wynosi 3 000 zł, przy czym najniższa cena to 3 000 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia to 3 000 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia w Krakowie

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia w Krakowie prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami w Krakowie wykonującymi operacja przepukliny nawrotowej jamy brzusznej i stopnia. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej na podobny temat