Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej - cena Wrocław

Synonimy: ile kosztuje operacja przepukliny pachwinowej obustronnej metodą klasyczną, leczenie przepukliny pachwinowej obustronnej bez siatki więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny pachwinowej obustronnej - ceny we Wrocławiu na podstawie danych z 2 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny pachwinowej obustronnej wynosi 5 600 zł, przy czym najniższa cena to 5 600 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny pachwinowej obustronnej to 5 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny pachwinowej obustronnej we Wrocławiu

Lekarze wykonujący zabieg operacja przepukliny pachwinowej obustronnej we Wrocławiu

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska