Operacja przepukliny pachwinowej obustronnej - cena Wrocław

Synonimy: ile kosztuje operacja przepukliny pachwinowej obustronnej metodą klasyczną, leczenie przepukliny pachwinowej obustronnej bez siatki więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny pachwinowej obustronnej - ceny we Wrocławiu na podstawie danych z 2 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny pachwinowej obustronnej wynosi 5 600 zł, przy czym najniższa cena to 5 600 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny pachwinowej obustronnej to 5 600 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny pachwinowej obustronnej we Wrocławiu

Lekarze wykonujący zabieg operacja przepukliny pachwinowej obustronnej we Wrocławiu

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.