Operacja przepukliny pępkowej klasycznie - cena Częstochowa

Synonimy: chirurgiczne leczenie przepukliny pępkowej bez siatki, ile kosztuje przepuklina pępkowa leczenie chirurgiczne, klasyczna operacja przepukliny pępkowej bez użycia siatki jaki koszt w Częstochowie więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją operacja przepukliny pępkowej klasycznie - ceny w Częstochowie na podstawie danych z 3 klinik oraz 1 lekarzy. Średnia cena za operacja przepukliny pępkowej klasycznie wynosi 2 375 zł, przy czym najniższa cena to 2 000 zł, natomiast najwyższa cena za operacja przepukliny pępkowej klasycznie to 2 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacja przepukliny pępkowej klasycznie w Częstochowie

Lekarze wykonujący zabieg operacja przepukliny pępkowej klasycznie w Częstochowie

lek. Suliga Ryszard
Chirurg ogólny, chirurg plastyczny
cena od 2 000 zł do 2 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.