Operacje i leczenie przepuklin - cena Łódź

Synonimy: przepuklina leczenie, ile kosztuje operacja przepukliny

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Łodzi na podstawie danych z 8 klinik oraz 7 lekarzy. Średnia cena za operacje i leczenie przepuklin wynosi 3 617 zł, przy czym najniższa cena to 2 000 zł, natomiast najwyższa cena za operacje i leczenie przepuklin to 6 800 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg operacje i leczenie przepuklin w Łodzi

Inne kliniki w pobliżu Łodzi wykonujące operacje i leczenie przepuklin
MEDICALL
Piotrków Trybunalski - 43 km od Łodzi
cena od 2 500 zł do 5 500 zł
Szpital Specjalistyczny Brzeziny
Brzeziny - 21 km od Łodzi
cena 2 500 zł

Lekarze wykonujący zabieg operacje i leczenie przepuklin w Łodzi

Inni lekarze w pobliżu Łodzi wykonujący operacje i leczenie przepuklin

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje operacje i leczenie przepuklin w Łodzi prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami w Łodzi wykonującymi operacje i leczenie przepuklin. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska