Operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka - cena Wrocław

Synonimy: operacje w zakresie chirurgii ręki, ile kosztuje leczenie schorzeń ręki jaki koszt we Wrocławiu, operacje ręki więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny we Wrocławiu na podstawie danych z 9 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka wynosi 2 736 zł, przy czym najniższa cena to 700 zł, natomiast najwyższa cena za operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka to 7 650 zł.

Kliniki wykonujące zabieg operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka we Wrocławiu

Inne kliniki w pobliżu Wrocławia wykonujące operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka
Orthos Szpital Wielospecjalistyczny
Komorowice - 11 km od Wrocławia
cena 1 200 zł

Lekarze wykonujący zabieg operacje i leczenie ręki / łokcia / nadgarstka we Wrocławiu

dr n. med. Elsaftawy Ahmed
Chirurg ogólny, lekarz medycyny estetycznej
cena od 1 000 zł do 6 000 zł
lek. Stajniak Paweł
Chirurg ogólny, ortopeda, traumatolog
cena od 1 000 zł do 6 000 zł
lek. Marek Wojciech
Ortopeda, traumatolog
cena 1 500 zł
dr Szajerka Tobiasz
Chirurg ogólny, ortopeda
cena 3 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska