Plastyka tylnej ściany pochwy - cena Katowice

Synonimy: plastyka tylnej ściany z ewentualną operacją przepukliny zagłębienia odbytniczo macicznego jaki koszt w Katowicach, ile kosztuje waginoplastyka tylnej ściany pochwy, zabieg plastyki tylnej ściany pochwy więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją plastyka tylnej ściany pochwy - ceny w Katowicach na podstawie danych z 2 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za plastyka tylnej ściany pochwy wynosi 3 925 zł, przy czym najniższa cena to 2 600 zł, natomiast najwyższa cena za plastyka tylnej ściany pochwy to 6 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg plastyka tylnej ściany pochwy w Katowicach

Inne kliniki w pobliżu Katowic wykonujące operację
Silesia Med
Grzawa - 34 km od Katowic
cena 2 600 zł
Klinika Galena
Bielsko-Biała - 49 km od Katowic
cena od 4 000 zł do 6 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska