Poporodowa plastyka krocza - cena Kraków

Synonimy: ile kosztuje zabieg poprawiający wygląd krocza po porodzie jaki koszt w Krakowie, plastyka krocza z odtworzeniem środka ścięgnistego, korekcja blizn po szyciu krocza więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją poporodowa plastyka krocza - ceny w Krakowie na podstawie danych z 4 klinik oraz 5 lekarzy. Średnia cena za poporodowa plastyka krocza wynosi 3 667 zł, przy czym najniższa cena to 2 500 zł, natomiast najwyższa cena za poporodowa plastyka krocza to 6 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg poporodowa plastyka krocza w Krakowie

Lekarze wykonujący zabieg poporodowa plastyka krocza w Krakowie

dr n. med. Basta Tomasz
Ginekolog-położnik, ginekolog
cena 3 000 zł
cena od 4 000 zł do 6 000 zł
lek. Kałamacki Andrzej
Ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny
cena 3 000 zł
lek. Nieć (Kij) Anna
Ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej
cena 3 000 zł
cena od 4 000 zł do 6 000 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska