Powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane - cena zabiegu

Synonimy: ile kosztuje nieinwazyjne powiększanie piersi jaki koszt, augmentacja piersi Macrolane, augmentacja piersi kwasem hialuronowym Macrolane więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z operacją powiększanie piersi kwasem hialuronowym Macrolane - ceny na podstawie danych z 2 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za powiększanie piersi kwasem hialuronowym macrolane wynosi 3 500 zł, przy czym najniższa cena to 3 000 zł, natomiast najwyższa cena za powiększanie piersi kwasem hialuronowym macrolane to 0 zł.

Kliniki wykonujące zabieg powiększanie piersi kwasem hialuronowym macrolane

2 kliniki wykonujące powiększanie piersi kwasem hialuronowym macrolane
cena 3 000 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska