Powiększenie punktu G osoczem bogatopłytkowym - cena Kraków

Synonimy: g-shot

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Krakowie na podstawie danych z 1 klinik oraz 4 lekarzy. Średnia cena za powiększenie punktu g osoczem bogatopłytkowym wynosi 800 zł, przy czym najniższa cena to 800 zł, natomiast najwyższa cena za powiększenie punktu g osoczem bogatopłytkowym to 0 zł.

Kliniki wykonujące zabieg powiększenie punktu g osoczem bogatopłytkowym w Krakowie

Lekarze wykonujący zabieg powiększenie punktu g osoczem bogatopłytkowym w Krakowie

dr n. med. Basta Tomasz
Ginekolog-położnik, ginekolog
cena 800 zł
lek. Horbaczewska Anna
Ginekolog-położnik, ginekolog
cena 800 zł
lek. Kałamacki Andrzej
Ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny
cena 800 zł
lek. Nieć (Kij) Anna
Ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej
cena 800 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska