Rezonans magnetyczny stawu ramiennego - cena Warszawa

Synonimy: ile kosztuje badanie rezonansem magnetycznym stawu ramiennego bez kontrastu, badanie RM stawu ramiennego, obrazowanie stawu ramiennego metodą rezonansu magnetycznego jaki koszt w Warszawie więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z badaniem rezonans magnetyczny stawu ramiennego - ceny w Warszawie na podstawie danych z 5 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za rezonans magnetyczny stawu ramiennego wynosi 695 zł, przy czym najniższa cena to 500 zł, natomiast najwyższa cena za rezonans magnetyczny stawu ramiennego to 800 zł.

Kliniki wykonujące zabieg rezonans magnetyczny stawu ramiennego w Warszawie

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska