Sfinkterotomia otwarta - cena Sosnowiec

Synonimy: chirurgiczne nacięcie zwieracza odbytu metodą otwartą

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem sfinkterotomia otwarta - ceny w Sosnowcu na podstawie danych z 1 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za sfinkterotomia otwarta wynosi 2 000 zł, przy czym najniższa cena to 2 000 zł, natomiast najwyższa cena za sfinkterotomia otwarta to 2 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg sfinkterotomia otwarta w Sosnowcu

Inne kliniki w pobliżu Sosnowca wykonujące zabieg
Centrum Medycyny Sportowej
Zabrze - 23 km od Sosnowca
cena 2 000 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska