Ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem HIFU - cena Kraków

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Krakowie na podstawie danych z 1 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu wynosi 2 100 zł, przy czym najniższa cena to 1 700 zł, natomiast najwyższa cena za ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu to 2 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu w Krakowie

Lekarze wykonujący zabieg ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu w Krakowie

dr n. med. Basta Tomasz
Ginekolog-położnik, ginekolog
cena od 1 700 zł do 2 500 zł
lek. Kałamacki Andrzej
Ginekolog-położnik, ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, chirurg plastyczny
cena od 1 700 zł do 2 500 zł
lek. Nieć (Kij) Anna
Ginekolog-położnik, lekarz medycyny estetycznej
cena od 1 700 zł do 2 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska