Ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem HIFU - cena Tychy

Synonimy:

Prezentujemy poniżej informacje związane z - ceny w Tychach na podstawie danych z 1 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu wynosi 1 500 zł, przy czym najniższa cena to 1 500 zł, natomiast najwyższa cena za ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu to 1 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu w Tychach

Inne kliniki w pobliżu Tychów wykonujące ujędrnianie / obkurczanie / rewitalizacja pochwy z użyciem hifu
Remedest
Ustroń - 47 km od Tychów
cena 1 500 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.