SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Usunięcie tłuszczaka - cena Gorzów Wielkopolski

Synonimy: ile kosztuje wycięcie tłuszczaka ręki, resekcja tłuszczaka, lipoma wycięcie jaki koszt w Gorzowie Wielkopolskim więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem usunięcie tłuszczaka - ceny w Gorzowie Wielkopolskim na podstawie danych z 0 klinik oraz 1 lekarzy.

Kliniki wykonujące zabieg usunięcie tłuszczaka w Gorzowie Wielkopolskim

Lekarze wykonujący zabieg usunięcie tłuszczaka w Gorzowie Wielkopolskim

lek. Ebert Tomasz
Chirurg ogólny, chirurg onkolog
cena od 400 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.