SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Usunięcie tłuszczaka - cena Rzeszów

Synonimy: ile kosztuje wycięcie tłuszczaka ręki, resekcja tłuszczaka, lipoma wycięcie jaki koszt w Rzeszowie więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem usunięcie tłuszczaka - ceny w Rzeszowie na podstawie danych z 2 klinik oraz 0 lekarzy. Średnia cena za usunięcie tłuszczaka wynosi 400 zł, przy czym najniższa cena to 300 zł, natomiast najwyższa cena za usunięcie tłuszczaka to 500 zł.

Kliniki wykonujące zabieg usunięcie tłuszczaka w Rzeszowie

Face Institute
Gabinet wielospecjalistyczny, Rzeszów
cena od 300 zł do 500 zł
Inne kliniki w pobliżu Rzeszowa wykonujące zabieg
Szpital Specjalistyczny Im. Świętej Rodziny
Szpital wielospecjalistyczny, Głogów Małopolski - 12 km od Rzeszowa
cena od 400 zł

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.