SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse

Usunięcie tłuszczaka - cena Szczecin

Synonimy: ile kosztuje wycięcie tłuszczaka ręki, resekcja tłuszczaka, lipoma wycięcie jaki koszt w Szczecinie więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z z zabiegiem usunięcie tłuszczaka - ceny w Szczecinie na podstawie danych z 7 klinik oraz 3 lekarzy. Średnia cena za usunięcie tłuszczaka wynosi 786 zł, przy czym najniższa cena to 300 zł, natomiast najwyższa cena za usunięcie tłuszczaka to 2 000 zł.

Kliniki wykonujące zabieg usunięcie tłuszczaka w Szczecinie

Lekarze wykonujący zabieg usunięcie tłuszczaka w Szczecinie

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.