Zabiegi mikropigmentacji - cena zabiegu

Synonimy: zagęszczanie włosów mikropigmentacją, ile kosztuje mikropigmentacja skóry głowy jaki koszt, scalp micropigmentation więcej »

Prezentujemy poniżej informacje związane z zabiegi mikropigmentacji - ceny na podstawie danych z 10 klinik oraz 10 lekarzy. Średnia cena za zabiegi mikropigmentacji wynosi 1 659 zł, przy czym najniższa cena to 100 zł, natomiast najwyższa cena za zabiegi mikropigmentacji to 7 000 zł.

Doradcy medyczni Tourmedica.pl pomogą Państwu w znalezieniu kliniki oraz rejestracji wizyty - prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 417pokaż numer lub skorzystanie z formularza kontaktowego.

Kliniki wykonujące zabieg zabiegi mikropigmentacji

1 klinika i 1 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 300 zł
2 kliniki i 1 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 500 zł do 6 900 zł
1 klinika i 1 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
1 klinika i 2 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 420 zł do 700 zł
2 kliniki i 2 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 1 000 zł do 7 000 zł
1 klinika i 1 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 1 700 zł do 2 200 zł
2 kliniki i 2 lekarzy wykonujących zabiegi mikropigmentacji
cena od 1 000 zł do 7 000 zł

Lekarze wykonujący zabieg zabiegi mikropigmentacji

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć ile kosztuje zabiegi mikropigmentacji w Polsce prosimy o kontakt telefoniczny z Tourmedica pod nr tel. 22 417pokaż numer lub korzystając z formularza kontaktowego. Współpracujemy z wieloma klinikami i lekarzami wykonującymi zabiegi mikropigmentacji. Nasi specjaliści pomogą w umówieniu wizyty oraz przygotowaniu do zabiegu.

Więcej informacji na ten temat

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.