SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

4,8 / 5  - 224 opinie
Recepcja, poczekalnia SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Kadra SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Kadra SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Kadra SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Oferta, ćwiczenia, zabiegi SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Oferta, ćwiczenia, zabiegi SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Oferta, ćwiczenia, zabiegi SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Oferta, ćwiczenia, zabiegi SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Oferta, ćwiczenia, zabiegi SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet zabiegowy SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Udogodnienia dla pacjentów SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Udogodnienia dla pacjentów SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Wnętrza, wystrój SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Recepcja, poczekalnia SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Recepcja, poczekalnia SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik - logo

Opis placówki

Klinika SaskaMed to nowoczesna placówka medyczna oferująca pomoc w zakresie ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej, a także chirurgii naczyniowej, endokrynologii, kardiologii, urologii i diabetologii. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów w ramach medycyny estetycznej i kosmetologii, ponadto świadczymy usługi w obrębie psychologii. Wysokie standardy opieki nad pacjentem są naszym priorytetem – przykładamy wszelkich starań, by stać się jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek tego typu w kraju. Dobre samopoczucie i zdrowie pacjenta stawiamy na pierwszym miejscu, jak również poszanowanie jego prawa do intymności.

Stworzony przez doktora Rafała Kuźlika zespół medyczny gwarantuje pacjentom najwyższą jakość usług oraz bezpieczeństwo i komfort podczas ich przeprowadzania. Do kadry Kliniki należą doświadczeni specjaliści kilku dziedzin medycyny (w tym urolog, kardiolog, endokrynolog oraz chirurg naczyniowy), mamy także znakomicie wykwalifikowany personel medyczny. Możemy się poszczycić bogatym wyposażeniem. Dysponujemy salą do zabiegów chirurgicznych w krótkim znieczuleniu. Przeprowadzamy zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej i plastycznej, procedury z zakresu plastyki brzucha, zajmujemy się również modelowaniem piersi. Wykonujemy szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. 

Doktor Kuźlik to jeden z najbardziej cenionych specjalistów w Polsce, a także autor licznych prac naukowych. Dzięki wiedzy i ponadprzeciętnym kwalifikacjom zawodowym może oferować odwiedzającym go pacjentkom usługi ginekologiczno-położnicze o międzynarodowym standardzie. Jego zespół zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności – z uwzględnieniem różnych przyczyn niepłodności u kobiet i mężczyzn. W bogatej ofercie Kliniki znajduje się prowadzenie ciąży (zarówno fizjologicznej, jak i wysokiego ryzyka, w tym z łożyskiem przodującym, zagrożonej przedwczesnym porodem bądź ze stwierdzonym nadciśnieniem u matki). Kompleksowa diagnostyka prenatalna obejmuje, między innymi, badania USG monitorujące stan płodu – włącznie z USG 3D i 4D.

Na wyposażeniu Kliniki znajduje się nowoczesny sprzęt przeznaczony do zabiegów medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz do leczenia nietrzymania moczu. Laser MonaLisa Touch™ jest wykorzystywany przy estetycznych zabiegach rekonstrukcyjnych oraz przy rewitalizacji intymnych narządów intymnych. Zabiegi z zastosowaniem systemu stanowią bezinwazyjną alternatywę klasycznych metod chirurgicznych – wyróżniają się minimalnym okresem rekonwalescencji (bądź jego całkowitym brakiem) oraz bezbolesnością. Przy pomocy lasera MonaLisa Touch™ dokonuje się odbudowy błony śluzowej, uzyskuje się efekt obkurczenia, poprawy elastyczności oraz lepszego nawilżenia pochwy. Urządzenie cechuje się skutecznością w redukcji nietrzymania moczu. Przy jego użyciu wykonuje się zabiegi liftingu, odmłodzenia oraz wybielenia warg sromowych, uzyskując poprawę ich wyglądu, a nierzadko również – jakości życia seksualnego.

Laser MonaLisa Touch™ jest stosowany także przez naszych dermatologów – lekarzy medycyny estetycznej. Jednym z zabiegów z jego użyciem jest dermabrazja laserowa, niwelująca zmarszczki, poprawiająca kondycję skóry, skuteczna w redukcji blizn potrądzikowych i pochirurgicznych oraz przebarwień i rozszerzonych porów skóry.

W ofercie Kliniki znajdują się zabiegi wykorzystujące naturalną umiejętność regeneracji – procedury z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych. Dzięki programowi biostymulacji komórek skóry opierającemu się na pozyskaniu osocza z własnej krwi pacjenta (Regeneris) zapewniamy pacjentom możliwość odmłodzenia i wygładzenia skóry, przywrócenia jej jędrności, elastyczności i witalności.

W Klinice wykonywane są także zabiegi odmładzania i modelowania skóry techniką Pelleve. Stosowane są na takie partie ciała jak skóra twarzy (włącznie z podbródkiem, szyją i dekoltem), skóra brzucha (u kobiet po przebytych porodach), skóra tylnych powierzchni ramion oraz skóra wewnętrznych powierzchni ud (górny obszar). Zabieg można przeprowadzać również na skórze talii, dekoltu i piersi. Jest zalecany osobom przed liftingami twarzy, ramion, brzucha czy ud, a także przed abdominoplastyką (redukcją brzucha).

Klinika mieści się na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, na eleganckim osiedlu Saska Apartments. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z jej szczegółową ofertą.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Saskamed oferuje usługi medyczne o najwyższym standardzie. W trosce o dobro pacjentek w Klinice wykorzystywane są innowacyjne małoinwazyjne metody zabiegowe. Ponadto pacjentki mogą liczyć na liczne udogodnienia, takie jak m.in.:

  • Nowoczesny sprzęt – Klinika została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy.

  • Renoma – doktor Kuźlik należy do cenionych i renomowanych specjalistów.

  • Miła atmosfera – leczenie przebiega w przyjaznej, miłej atmosferze, z poszanowaniem prawa pacjentki do intymności i pełnej dyskrecji.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik w Warszawie.

Konsultacje

Dermatologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Klinika oferuje wysokiej klasy usługi medyczne z zakresu położnictwa i ginekologii. Otaczamy kompleksową opieką nie tylko ciężarne pacjentki, ale również te, które starają się zajść w ciążę. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem niepłodności. Ciężarnym pacjentkom oferujemy pełną diagnostykę prenatalną i prowadzenie ciąży, a także poród siłami natury i przez cesarskie cięcie.

Świadczymy usługi z zakresu ginekologii plastycznej i estetycznej. W Klinice pomoc medyczną otrzymają kobiety cierpiące z powodu wyglądu bądź zaburzonej funkcjonalności swoich miejsc intymnych. Do oferty należą m.in. zabiegi plastyki pochwy i krocza, a także labioplastyka. Dużą grupę pacjentek doktora stanowią kobiety, u których kształt i wygląd narządów płciowych zmienił się w rezultacie przebytych porodów i obrażeń okołoporodowych.

Leczymy zaburzenia i choroby ginekologiczne. Przeprowadzamy zabiegi i operacje ginekologiczne, w tym małoinwazyjne zabiegi laparoskopowe i histeroskopię.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych w Klinice usług medycznych.

Opinie z internetu

Placówka SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 224 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,8

224 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (6 ocen placówki na Google.pl)
4,8 / 5  (48 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (170 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Dr n. med. Rafał Kuźlik to wysokiej klasy specjalista położnictwa i ginekologii, ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej, a także w dziedzinie ultrasonografii ginekologicznej i położniczej (w tym badań dopplerowskich przepływów naczyniowych płodu i w ginekologii onkologicznej). Jest także autorem metody „One Cut Technique” – operacji warg sromowych, która została doceniona na Międzynarodowej Konferencji Ginekologii Plastycznej w Rzymie. Pacjentki cenią doktora szczególnie za to, że zawsze gotowy jest wyciągnąć tzw. pomocną dłoń. Jest lekarzem poszukującym, który nie "spoczywa na laurach", ani też nie leczy przystawiając wyuczony schemat. Zawsze bardzo dokładnie tłumaczy co zauważył, co proponuje i jak ma przebiegać proces leczenia. Podczas jednego spotkania rozpoznaje problem, stawia diagnozę i przedstawia plan leczenia. Pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta, a do tego bardzo sympatyczny i z ogromną wiedzą medyczną." - Paulina J. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Zespół

Zespół specjalistów Kliniki oferuje kobietom kompleksową pomoc medyczną we wszystkich okresach ich życia – zapewnia opiekę młodym kobietom przykładającym dużą wagę do profilaktyki, pacjentkom planującym zajście w ciążę, kobietom spodziewającym się potomka oraz paniom w wieku dojrzałym.

Nasza kadra zajmuje się prowadzeniem par zagrożonych niepłodnością, wykonywaniem inseminacji oraz badaniem nasienia. Oferujemy również opiekę wykwalifikowanej położnej w zakresie edukacji laktacyjnej i diabetologicznej.

Milena Zięty

technik usług kosmetycznych

Milena Zięty to prawdziwa pasjonatka swojego zawodu. Systematycznie podnosi kwalifikacje poprzez udział w profesjonalnych szkoleniach kosmetologicznych. Śledzi na bieżąco najnowsze trendy w dziedzinie zdrowia i estetyki ciała, wnikliwie je analizując ... więcej »

Zadzwoń: 22 626pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik.

dr n. med. Rafał Kuźlik

Certyfikaty

Klinikę SaskaMed prowadzi dr n. med. Rafał Kuźlik, specjalista z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz autor licznych prac naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej i plastycznej. Jest regularnie zapraszany przez organizatorów programów telewizji śniadaniowej do podzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem na temat chirurgii kobiecych miejsc intymnych. Jako uczestnik projektu realizowanego w Klinice Chirurgii Plastycznej doktora Szczyta przez TVN Style, w ramach programu „Sekrety chirurgii” konsultował pacjentki oraz wykonywał zabiegi z dziedziny ginekologii plastycznej i estetycznej.

Doktor Kuźlik dysponuje wieloma certyfikatami potwierdzającymi jego uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, nie tylko na terenie Polski, lecz również poza granicami kraju, w tym w Niemczech. Jest jednym z najczęściej polecanych ginekologów w Warszawie. Opinie o wysokiej jakości świadczonych przez niego usług medycznych zamieszczane są regularnie na wielu portalach i forach internetowych.

Jako nieliczni posiadamy Certyfikat Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik Gabinet SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 20:00)

Adres placówki

SaskaMed Dr n. med. Rafał Kuźlik
ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 48
03-982 Warszawa

Godziny otwarcia

  • poniedziałek20:00-9:00
  • wtorek20:00-9:00
  • środa20:00-9:00
  • czwartek20:00-9:00
  • piątek20:00-9:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika SaskaMed jest zlokalizowana na pograniczu Saskiej Kępy i Gocławia, przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 48. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Odległość od Dworca PKP Warszawa Centralna wynosi ok. 8 km, natomiast od lotniska dzieli nas dystans 14 km.