Dream-Med

4,3 / 5  - 34 opinie
Gabinet zabiegowy Dream-Med Zabieg, operacja Dream-Med Zabieg, operacja Dream-Med Widok ogólny Dream-Med Dream-Med - logo

Opis placówki

W gabinecie Dream-Med zastaniecie Państwo miła atmosferę, zrozumienie Waszych potrzeb, brak pośpiechu oraz pełen profesjonalizm. Zabiegi z medycyny i chirurgii estetycznej oraz chirurgii ogólnej w połączeniu z prawidłowo ustawioną dietą pod kątem wykluczenia nietolerancji pokarmowych spowodują, że Państwa samopoczucie i wygląd będą źródłem satysfakcji.

Oferta gabinetu jest szeroka dzięki połączeniu klasycznych zabiegów medycyny estetycznej z chirurgią ogólną. Wykonujemy usuwanie zmarszczek za pomocą toksyny botulinowej, uzupełnianie utraconej objętości w obrębie struktur twarzy za pomocą wypełniaczy oraz korektę owalu twarzy za pomocą chirurgicznych nici liftingujących Aptos  na twarz i ciało. W naszej ofercie znajduje się również lipofilling, który polega na przeszczepianiu własnego tłuszczu z możliwością dodania dodatkiem PRP czy komórek macierzystych. Transplantacja tkanki tłuszczowej odbywa się w obrębie twarzy, piersi i pośladków. Poprawa elastyczności skóry przeprowadzana jest z wykorzystaniem zabiegów mezoterapii, podczas której podawane są skoncentrowane preparaty rewitalizujące lub osocze bogatopłytkowe.

Sztandarowym zabiegiem naszego gabinetu jest liposukcja. Nasz personel ma bardzo duże doświadczenie w jej wykonywaniu. Oprócz niego nasi klienci mogą skorzystać z innych procedur modelujących sylwetkę i usuwających cellulit takich jak lipoliza iniekcyjna oraz mezoterapia z wykorzystaniem substancji aktywnych likwidujących tkankę tłuszczową.

Zabiegi chirurgiczne obejmują plastykę wrastających paznokci, wycięcie znamion i innych defektów skóry. Usuwamy szpecące zmiany skórne i żylaki. Prowadzimy również konsultacje przygotowujące pacjentów do operacji usunięcia żylaków kończyn dolnych, wycięcia pęcherzyka żółciowego oraz plastyki przepuklin pachwinowych i brzusznych. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane są w znieczuleniu ogólnym w warunkach szpitalnych.

Po nieco wyczerpujących zabiegach proponujemy relaks jaki gwarantują nasi fizjoterapeuci – poczynając od masaży leczniczych , a kończąc na typowych zabiegach SPA.

Na znakomitą jakość naszych usług składają się wysokie kwalifikacje personelu i nowoczesne wyposażenia. Zabiegi przeprowadza pani doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska, która jest chirurgiem, a ponadto certyfikowanym lekarzem posiadającym uprawnienia w zakresie wykonywania wielu procedur medycyny estetycznej. Nowoczesne urządzenia takie jak Body-Jet do liposukcji, aparat do pozyskiwania komórek macierzystych i osocza bogatopłytkowego gwarantują skuteczność leczenia.

Gabinet Dream-Med oferuje miłą atmosferę, dyskrecję i profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Oferujemy naszym klientom konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt, a na stałych gości czekają częste promocje. Dogodna lokalizacja gabinetu powoduje, że jest on dostępny dla klientów z całej Łodzi, którzy mogą dotrzeć do nas bez zbędnej straty czasu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie Dream-Med zabiegi przeprowadzane są z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz materiałów i kaniul jednorazowego użytku. Dzięki urządzeniu Body-Jet możliwe jest odsysanie tłuszczu, czyli liposukcja wspierana strumieniem wodnym (WAL). Urządzenie to posiada certyfikat Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA). Na wyposażeniu znajdują się też aparat Angel System do przygotowywania osocza bogatopłytkowego oraz aparat do pozyskiwania komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej. Zabieg karboksyterapii wykonywany jest aparatem Venusian CO2 Therapy.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Dream-Med gwarantuje konkurencyjne ceny i dogodne terminy wizyt. Gabinet jest otwarty codziennie w godzinach ustalonych indywidualnie z pacjentami. Stali klienci mogą korzystać z częstych promocji.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Dream-Med w Łodzi.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Dream-Med jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Dream-Med

W ofercie Dream-Med znajdują się zabiegi poprawiające urodę. Wśród procedur korygujących niedoskonałości w obrębie twarzy wykonywane są iniekcje toksyny botulinowej, wypełniaczy i implantacje nici liftingujących. Korzystamy z takich preparatów jak Radiesse, Sculptra, kwas hialuronowy oraz własna tkanka tłuszczowa wzbogacona komórkami macierzystymi. Dzięki nim można nie tylko poprawić owal twarzy, ale również skorygować kształt nosa i powiększyć usta. Poprawę jędrności skóry osiąga się wykorzystując peelingi medyczne, karboksyterapię oraz mezoterapię z wykorzystaniem Restylane Skinbooster i osocza bogatopłytkowego. Leczymy trądzik i prowadzimy kuracje usuwające przebarwienia skóry preparatem Dermamelan oraz mezoterapią z preparatami Mesohyal i Dermheal.

Najpopularniejszym zabiegiem modelowania ciała jest w naszym gabinecie liposukcja urządzeniem Body-Jet. W zakresie usuwania tkanki tłuszczowej oferujemy również lipolizę iniekcyjną Aqualyx, która może uzupełniać liposukcję lub stanowić oddzielną procedurę. Poprawę jakości tkanki tłuszczowej i redukcję cellulitu osiągamy dzięki zastosowaniu mezoterapii (np. z wykorzystaniem Cellulare, ProshapeShock), karboksyterapii oraz terapii manualnych. Zajmujemy się również likwidacją rozstępów przy wykorzystaniu mezoterapii Cojonctyl. Rozszerzone naczynka usuwamy za pomocą skleroterapii.

Do naszego gabinetu mogą zgłaszać się pacjenci cierpiący na nadpotliwość, którym oferujemy leczenie toksyną botulinową. Prowadzimy skuteczne terapie wypadania włosów za pomocą kuracji Angel System.

W zakresie zabiegów chirurgicznych oferujemy korekcję wrastających paznokci, usuwanie znamion i drobnych zmian na skórze takich jak brodawki, włókniaki, itp. Prowadzimy konsultacje ogólnochirurgiczne przygotowujące pacjentów do zabiegów wycięcia żylaków kończyn dolnych, pęcherzyka żółciowego i plastyki przepuklin.

Opinie z internetu

Placówka Dream-Med została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 34 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,3

34 ocen
(z 2 źródeł)
4,0 / 5  (26 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (8 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

Za przeprowadzanie zabiegów i konsultacji odpowiada pani doktor Marzenna Majcherczyk-Skulimowska, która jest właścicielką gabinetu Dream-Med. Z wykształcenia jest lekarzem chirurgiem, stąd zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są niezwykłą precyzją. Ponadto jest ekspertką w dziedzinie liposukcji wyróżnioną przez portal Estheticon. Pani doktor dba nie tylko o przeprowadzanie wszystkich procedur medycznych zgodnie z najnowszą wiedzą, ale gwarantuje swoim pacjentom miłą atmosferę, komfort i dyskrecję. Takie standardy zapewniają rozwój jej ośrodka i stale rosnącą liczbę lojalnych klientów.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Dream-Med.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

42 289pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Dream-Med
ul. Rydzowa 22
91-211 Łódź (gabinet w Poradni Medic-Centrum, wjazd od ul. Strzałkowskiego.)

Godziny otwarcia

  • poniedziałekna telefon
  • wtorekna telefon
  • środana telefon
  • czwartekna telefon
  • piątekna telefon
  • sobotana telefon
  • niedzielana telefon

Dojazd

Gabinet Dream-Med zlokalizowany jest w Łodzi przy ul. Rydzowej 22. Znajduje się w Poradni Medic-Centrum, do której można podjechać samochodem od ul. Strzałkowskiego. Lokalizacja niedaleko ulicy Aleksandrowskiego, przez którą przebiega droga krajowa nr 72 w kierunku Rawy Mazowieckiej i Poddębic znacznie ułatwia dojazd. Do gabinetu można równie wygodnie dojechać korzystając z komunikacji miejskiej liniami autobusów 6, 78, 83 i 84. Pacjenci zmotoryzowani nie mają problemów z parkowaniem pod drzwiami poradni, zaś przystanki komunikacji miejskiej znajdują się nieopodal. Bardzo dogodny jest również dojazd z łódzkiego lotniska.