EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

4,1 / 5  - 1555 opinii
Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Wnętrza, wystrój EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Kadra EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Oferta, ćwiczenia, zabiegi EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Zabieg, operacja EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Pacjenci EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Udogodnienia dla pacjentów EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Recepcja, poczekalnia EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Widok ogólny EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Wygląd zewnętrzny EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią EuroMediCare - logo

Opis placówki

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią działa na rynku usług medycznych od 2002 roku, oferując nowoczesne, małoinwazyjne zabiegi operacyjne oraz bezpieczną diagnostykę. Dysponujemy zarówno oddziałami szpitalnymi, jak i poradnią specjalistyczną, co pozwala zapewnić naszym pacjentom pomoc specjalistów większości dziedzin medycyny. Atutami EuroMediCare są: profesjonalna opieka medyczna oraz dokładna diagnostyka obejmująca badania obrazowe z wykorzystaniem ultrasonografii, rezonansu magnetycznego i endoskopii. Poza jakością świadczeń dbamy także o bezpieczeństwo oraz wygodę pacjentów, zapewniając im całodobową opiekę lekarzy i personelu pielęgniarskiego oraz w pełni wyposażone sale.

Zabiegi wykonujemy w czterech salach operacyjnych, które spełniają rygorystyczne normy higieniczne. Bezpośrednio po zabiegu pacjent trafia na monitorowaną salę pooperacyjno-wybudzeniową z nadzorem lekarskim i pielęgniarskim, zaś osoby wymagające dłuższej hospitalizacji – do sali pobytowej na oddziale.

Szpital może pochwalić się bogatą ofertą zabiegów ortopedycznych, ginekologicznych, urologicznych,  chirurgii ogólnej i laparoskopowej, a także onkologicznej oraz plastycznej. Zabiegi laparoskopowe wykonują u nas wybitni specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie w operacjach małoinwazyjnych, co zapewnia mniejszą ilość powikłań oraz krótszy okres rekonwalescencji. Metody laparoskopowe wykorzystujemy zarówno w zabiegach z dziedziny chirurgii ogólnej, jak i ginekologii czy urologii. Nasza oferta zabiegów chirurgicznych obejmuje również kompleksowe leczenie otyłości skutecznymi metodami bariatrycznymi, takimi jak endoskopowa implantacja balonu, mankietowa resekcja czy bypass żołądka.

Współpracujący z EuroMediCare specjaliści ginekologii zapewniają kompleksową diagnostykę schorzeń oraz leczenie operacyjne. Specjalizują się w nowoczesnej ginekologii, wykonując małoinwazyjną diagnostykę oraz zabiegi laparoskopowe i histeroskopowe. W określonych przypadkach oferują również leczenie metodami klasycznymi. Prowadzony przez nas oddział urologii oferuje natomiast badania przyczyn dolegliwości bólowych pęcherza moczowego, a także leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz operacje przezcewkowe (również onkologiczne).

W Szpitalu EuroMediCare oferujemy pomoc pacjentom cierpiącym na schorzenia oraz urazy narządu ruchu. Nasi specjaliści posiadają ogromne doświadczenie w metodach terapeutycznych wykorzystujących zarówno artroskopię, jak i nowoczesną farmakologię (osocze bogatopłytkowe, komórki macierzyste).

Prócz tego w ramach chirurgii naczyniowej prowadzimy badania diagnostyczne oraz terapię niewydolności żył kończyn dolnych za pomocą skleroterapii klasycznej oraz piankowej. 

Nasza placówka dysponuje również oddziałami gastroenterologii oraz chorób wewnętrznych, gdzie zajmujemy się zarówno leczeniem schorzeń internistycznych, jak również prowadzimy programy profilaktyczne. W ramach gastrologii prowadzimy endoskopię górnego i dolnego przewodu pokarmowego.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią cechuje dbałość o jakość wykonywanych usług. Z tego powodu regularnie uzupełniamy wyposażenie placówki o wysokiej klasy sprzęt zabiegowy oraz aparaturę diagnostyczną. Posiadany przez nas sprzęt spełnia światowe standardy jakości dające nam możliwość prowadzenia efektywnej terapii bez powikłań. W naszej placówce posiadamy m.in.:

  • Rezonans magnetyczny Hitachi Airis Mate – nowoczesny aparat generujący pole magnetyczne o natężeniu 0,2 Tesli. Charakteryzuje się cichą pracą oraz półotwartą konstrukcją, co sprawia że nadaje się do badania dzieci oraz osób cierpiących na klaustrofobię.
  • Aparat rentgenowski – urządzenie przeznaczone do wykonywania rentgenodiagnostyki w wysokiej rozdzielczości, która umożliwia obrazowanie narządów wewnętrznych oraz układu ruchu. Ponadto w naszej pracowni RTG prowadzimy badania urodynamiczne.
  • Aparat USG – umożliwia wykonanie ultrasonografii wszystkich okolic ciała, co zarówno wspomaga diagnostykę, jak i określa wskazania do leczenia operacyjnego. Posiadany przez nas aparat umożliwia wykonanie badania dopplerowskiego, które pozwala zobrazować, między innymi, naczynia krwionośne.
  • Endoskop – w naszej placówce dysponujemy endoskopem pozwalającym wykonywać kolonoskopię oraz gastroskopię w wysokiej rozdzielczości. Ponadto jego zastosowanie umożliwia prowadzenie małoinwazyjnych zabiegów, takich jak tamowanie krwawień, resekcja polipów czy protezowanie dróg żółciowych.

Udogodnienia dla pacjentów

Priorytetem Szpitala jest dobre samopoczucie oraz komfort pacjentów. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości naszego leczenia i diagnostyki oraz zapewnienia miłej atmosfery w trakcie pobytu w placówce. Nasz personel cechuje indywidualne podejście do pacjenta, dzięki czemu opieka w EuroMediCare jest dopasowana do potrzeb i oczekiwań każdej leczącej się u nas osoby.

Nasza placówka mieści się w nowoczesnym, wyposażonym w innowacyjne rozwiązania techniczne i elektroniczne budynku, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa wymagane dla szpitala wielospecjalistycznego. Dysponujemy również bezpłatnymi miejscami parkingowymi na ogrodzonym parkingu znajdującym się bezpośrednio przed szpitalem.

Szpital zapewnia dostęp do diagnostyki obrazowej z wykorzystaniem aparatury medycznej najnowszej generacji, w tym otwartego rezonansu magnetycznego, RTG, USG oraz endoskopów. Nasze zabiegi prowadzone są na w pełni dostosowanych salach zabiegowych wyposażonych, między innymi, w klimatyzację.

Dla wygody naszych pacjentów przygotowaliśmy funkcjonalne sale z własnymi łazienkami oraz takimi udogodnieniami jak dostęp do Internetu oraz telewizja.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią we Wrocławiu.

Konsultacje

Konsultacje lekarskie online

Stomatologia

Chirurgia szczękowo - twarzowa

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Leczenie otyłości

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią

EuroMediCare oferuje swoim pacjentom usługi różnorodnych dziedzin medycyny w ramach oddziałów szpitalnych oraz poradni specjalistycznych. Prowadzimy małoinwazyjne leczenie zabiegowe w zakresie chirurgii ogólnej wykonywane metodami klasycznymi i laparoskopowymi. Poza tym zajmujemy się chirurgią plastyczną oraz onkologiczną, w obrębie której usuwamy guzy piersi oraz tarczycy.  

W naszej placówce posiadamy również oddział chirurgii szczękowo-twarzowej prowadzony przez renomowanych specjalistów w zakresie leczenia zaburzeń w obrębie twarzoczaszki. Ponadto do dyspozycji naszych pacjentów oddaliśmy oddziały wyspecjalizowane w chorobach wewnętrznych oraz gastroenterologii, posiadające szerokie możliwości diagnostyki chorób przewlekłych oraz cywilizacyjnych.  

Specjalizujemy się także w ginekolologii oraz ginekologii onkologicznej, zapewniając naszym pacjentkom kompleksową opiekę oraz zabiegi prowadzone zarówno w sposób małoinwazyjny (histeroskopia, laparoskopia), jak i metodami otwartymi. Prócz tego EuroMediCare dysponuje oddziałami laryngologii, ortopedii oraz urologii, które zapewniają pacjentom dostęp do fachowej diagnostyki oraz leczenia. 

Opinie z internetu

Placówka EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.1 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1555 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,1

1555 ocen
(z 4 źródeł)
4,8 / 5  (38 ocen placówki na Tourmedica.pl)
3,5 / 5  (110 ocen placówki na Google.pl)
3,7 / 5  (124 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (1283 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią to nowoczesny ośrodek zapewniający pacjentom wysoki stopień zadowolenia z proponowanego leczenia. W placówce przeprowadzane są operacje ortopedyczne, w tym stawu skokowego, kolanowego, biodrowego oraz z zakresu mikrochirurgii ręki oraz operacje z zakresu chirurgii ogólnej w tym pełny zakres zabiegów laparoskopowych czy endoskopowych w obrębie przewodu pokarmowego, w tym dróg żółciowych oraz trzustki. Z wypowiedzi naszych klientów wynika, że opiekuję sprawuje tu całodobowo wykwalifikowany i profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek. Personel bardzo uprzejmy i sympatyczny, począwszy od lekarzy, aż po panie pielęgniarki i salowe. W ośrodku panują bardzo komfortowe warunki pobytu, a w salach jest czysto i przyjemnie. Klienci placówki cenią sobie porady u świetnych i profesjonalnych specjalistów. Lekarze udzielają konkretnych informacji, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Dominika
(Legnica)
21 listopada 2017
4,0

Polecam

4,0 - Dominika
Miła obsługa. Konsultacja przeprowadzona w sposób rzetelny i konkretny. Lekarz szczegółowo poinformował mnie o możliwościach dotyczących zabiegu i zaproponował leczenie adekwatne do stanu zdrowia.
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie leczenia otyłości (listopad 2017)
Lekarz:  
lek. Rafał Mulek
 
Szczegóły
Genwefa
(Wrocław)
13 czerwca 2017
5,0
5,0 - Genwefa
Kompetencje lekarza b.wysokie konsultacje byly przekazane jasno i zrozmiale
Dotyczy:  
Konsultacja chirurgiczna (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Krzysztof Paśko
 
Szczegóły
Dominika
(Legnica)
28 grudnia 2017
5,0

Opinia po zabiegu rękawowej resekcji żołądka

5,0 - Dominika
Fachowa, miła obsługa wykazująca zainteresowanie pacjentem i jego potrzebami
Zabieg:  
Rękawowa resekcja żołądka (grudzień 2017)
Lekarz:  
lek. Rafał Mulek
 
Szczegóły
Zuzanna
(Oleśnica)
16 października 2017
5,0

Na plus

5,0 - Zuzanna
Mala poczekalnia
Wizyta u lekarza specjalisty. Bardzo sympatyczne podejście do małego pacjenta
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna dziecięca (październik 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Marzena Kubacka
 
Szczegóły
Michał
21 listopada 2017
4,0

4/5

4,0 - Michał
Posiłki :)
Podejście lekarzy, personelu. Wszystko jasno i klarownie wyjaśnione. Operacja przebiegła zgodnie z zapowiedziami lekarza.
Zabieg:  
Artroskopowa operacja więzadła krzyżowego przedniego (ACL) (listopad 2017)
Lekarz:  
lek. Michał Kniaź
 
Szczegóły
Justyna
26 września 2017
4,0

Operacja przegrody nosowej

4,0 - Justyna
Pani doktor M. Kubacka jest bardzo miłą osobą i ma profesjonalne podejście do pacjenta
Zabieg:  
Operacja otwarta krzywej przegrody nosa (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Marzena Kubacka
 
Szczegóły
Matka 4 letniego pacjenta
14 września 2017
4,0

Opinia

4,0 - Matka 4 letniego pacjenta
Bardzo dobra opieka lekarska, przyjazne warunki szpitalne oraz rzetelne prowadzenie dokumentacji.
Zabieg:  
Adenotomia - usunięcie chirurgicznie trzeciego migdałka u dziecka (lipiec 2017)
 
Szczegóły
Marcelina
21 listopada 2017
4,0

Super

4,0 - Marcelina
Pani Doktor to wspaniała osoba. Super. Wszystko w jak najlepszym porządku.
Dotyczy:  
Konsultacja laryngologiczna dziecięca (listopad 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Marzena Kubacka
 
Szczegóły
JanS.
8 czerwca 2020
5,0

Dobry wybór placowki

5,0 - JanS.
Brak
Profesionalna opieka, szybka i rzeczowa
Zabieg:  
Operacja przepukliny pachwinowej jednostronnej z użyciem siatki (czerwiec 2020)
Lekarz:  
lek. Krzysztof Paśko
 
Szczegóły
Krystyna D
8 kwietnia 2020
5,0

Zadowolona pacjentka

5,0 - Krystyna D
Opieka na najwyższym poziomie.
Zabieg:  
Wycięcie tarczycy z neurmonitoringiem (marzec 2020)
Lekarz:  
dr n. med. Beata Wojtczak
 
Szczegóły

Zespół

EuroMediCare Szpital Specjalistyczny z Przychodnią współpracuje z doświadczonymi specjalistami większości dziedzin medycyny, którzy przyjmują zarówno w ramach oddziałów szpitalnych, jak i poradni specjalistycznej. Pracujący u nas chirurdzy mają na swoim koncie wiele skutecznie przeprowadzonych operacji. Pacjentom zapewniamy całodobową opiekę sprawowaną przez dyżurnych anestezjologów, a także wykwalifikowany personel pielęgniarski i pomocniczy. Nasz zespół charakteryzuje indywidualne podejście do pacjenta oraz duże zaangażowanie. 

Współpracujący z nami lekarze oraz personel pielęgniarski legitymują się najwyższymi kwalifikacjami zawodowymi. Ponadto kadra EuroMediCare regularnie bierze udział szkoleniach specjalistycznych i sympozjach pozwalających nieustannie poszerzać swoją wiedzę i podnosić jakość świadczeń.

Lek. Michał Kniaź ukończył wydział lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu 2003 roku. W 2014 roku, po odbyciu stażu specjalizacyjnego i zdaniu egzaminu, uzyskał tytuł specjalisty w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Od tego momentu z... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Krzysztof Paśko ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Jest specjalistą chirurgii ogólnej, a doświadczenie w tym zakresie zdobywał podczas pracy w Oddziale Chirurgii Okręgowego Szpitala Kolejowego we Wrocławiu. Zawodowo jest z... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Lek. Marek Skoczylas w 1989 roku ukończył Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu. Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej. W przeszłości współpracował z Oddziałem Chirurgii Ogólnej, a następnie z Zakładem Chirurgii En... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

lek. Andrzej Gebuza

specjalista chirurgii ogólnej, chirurg dziecięcy, lekarz medycyny lotniczej

 (2 opinie)

Lek. Andrzej Gebuza posiada 25-letnie doświadczenie w zawodzie. To specjalista chirurgii ogólnej, chirurg dziecięcy oraz lekarz medycyny lotniczej. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej.

więcej »
Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer

Dr n. med. Marzena Kubacka ukończyła akademię medyczną w 1990 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza medycyny. Pierwszy oraz drugi stopień specjalizacji w zakresie otolaryngologii ukończyła, odpowiednio, w 1994 i 1999 roku. Tytuł doktora nauk medyczny... więcej »

Zadzwoń: 71 305pokaż numer
71 305pokaż numer