Estetica Medycyna Estetyczna

4,5 / 5  - 35 opinii
Zabieg, operacja Estetica Zabieg, operacja Estetica Zabieg, operacja Estetica Zabieg, operacja Estetica Klinika Estetica

Opis placówki

Estetica to gabinet mogący się poszczycić urozmaiconą ofertą zabiegów odżywiających i odmładzających skórę pacjentów. Stosujemy szereg renomowanych preparatów do wypełniania zmarszczek, w tym wypełniacze rodziny Hydrobalans – Restylane Vital™ Light, dzięki którym rewitalizujemy skórę całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem „trudnych” rejonów (m.in. grzbiety dłoni, skóra dekoltu i obszar wokół oczu). Wykorzystujemy również profesjonalne wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego marki Restylane, Surgiderm, Stylage oraz preparaty oparte na toksynie botulinowej. Specjalizujemy się w spłycaniu zmarszczek i przywracaniu skórze utraconej jędrności. Wśród naszego wyposażenia znajduje się zaawansowany technologicznie laser frakcyjny CO2, którym posługujemy się podczas resurfacingu, spłycamy blizny potrądzikowe, pourazowe, likwidujemy przebarwienia i niedoskonałości skóry.

Przywracamy objętość i jędrność tkankom poprzez wolumetrię oraz śródskórną implantację specjalnych nici z kwasu hialuronowego. Odmładzamy wygląd pacjentów, wykonując mezolifting łączący mezoterapię  z efektem liftingującym i wygładzającym preparatu.

Oferujemy pacjentom różne metody modelowania sylwetki. Wykonujemy lipolizę (intralipoterapię), a także nieoperacyjne zabiegi powiększania piersi żelem Macrolane. Preparat wykorzystujemy do modelowania pośladków, łydek i ud, stosujemy go również do powiększania penisa. Wykonujemy również korektę warg sromowych przy użyciu przeznaczonych do tych okolic preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Przeprowadzamy niechirurgiczną korekcję kształtu nosa i brody, a także usuwamy miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej. Pomagamy pacjentom cierpiącym na nadpotliwość pach, dóni i stóp, leczymy cellulit i rozstępy. W naszym gabinecie można również pozbyć się nieestetycznych cieni pod oczami oraz problemów z bliznami potrądzikowymi i pooperacyjnymi. Usuwamy przebarwienia skórne, a także niwelujemy nadmierne wypadanie włosów, stosując w tym celu mezoterapię igłową.


Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Tym, co wyróżnia nasz gabinet, jest bogactwo renomowanych preparatów służących do odmładzania, wygładzania i rozświetlania skóry pacjentów. Wykorzystujemy nowatorskie techniki zabiegowe działające łagodnie, lecz dające widoczne rezultaty. Sukcesywnie nabywamy kolejne urządzenia medyczne i wdrażamy nowe techniki, by móc służyć pacjentom najwyższą jakością usług. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Laser frakcyjny CO2 – laser frakcyjny CO2 wykorzystywany przez nas do resurfacingu, czyli zabiegu odmładzającego skórę poprzez usunięcie jej zewnętrznej warstwy. Przy jego pomocy usuwamy blizny trądzikowe, rozstępy oraz blizny po operacjach chirurgicznych.
 • Mikrokaniula – zabiegi polegające na iniekcji preparatów wykonujemy przy zastosowaniu specjalnych mikrokaniul. Ich zaokrąglona końcówka umożliwia szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury przy zachowaniu bezpieczeństwa i poczucia komfortu pacjenta. Największą zaletą mikrokaniul jest eliminacja ryzyka uszkodzenia nerwów i naczyń w trakcie zabiegu.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Nasz gabinet jest nowoczesną placówką oferującą pacjentom szereg zabiegów odmładzających wygląd w sposób minimalnie inwazyjny. Wykorzystywane przez nas metody cechują się dużą skutecznością, a zadowoleni z efektów pacjenci mogą powrócić do codziennych obowiązków zaraz po zakończeniu zabiegu. Aby zapewnić odwiedzającym nas gościom poczucie bezpieczeństwa i komfortu (zarówno podczas pobytu w ośrodku, jak i w trakcie samych zabiegów), przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Bogate wyposażenie gabinetu – wszystkie zabiegi w naszym gabinecie są wykonywane przy użyciu najnowocześniejszych dostępnych na rynku preparatów i aparatury medycznej. Dzięki innowacyjności stosowanych technik uzyskujemy bardzo dobre rezultaty terapii, a ich trwałość jest większa niż w przypadku standardowych metod leczenia lub rewitalizacji.
 • Znieczulenie – przy zabiegach wymagających podania znieczulenia stosujemy krem Emla, zmniejszający dyskomfort pacjenta i minimalizujący dolegliwości bólowe.
 • Miejsce do parkowania – pacjenci, którzy przyjechali do nas własnym środkiem transportu, mogą pozostawić samochód na jednym z miejsc parkingowych znajdujących się przed budynkiem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Estetica Medycyna Estetyczna w Lublinie.

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Estetica Medycyna Estetyczna jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Estetica Medycyna Estetyczna

Estetica Medycyna Estetyczna to placówka oferująca pacjentom szeroką paletę zabiegów rewitalizujących i korygujących defekty urody. Specjalizujemy się w spłycaniu zmarszczek i usuwaniu bruzd powstałych w wyniku starzenia się skóry. Przywracamy jej gęstość i jędrność oraz odpowiedni stopień nawilżenia. Poprawiamy owal twarzy, a także stymulujemy procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu rezultaty zabiegów utrzymują się znacznie dłużej – nawet po wchłonięciu preparatów. Podczas zabiegów wykorzystujemy produkty renomowanych marek. Dzięki wypełniaczom uwydatniamy kształt warg, podnosimy opadające kąciki ust oraz wypełniamy drobne zmarszczki („zmarszczki palacza”). Prócz tego właściciele zbyt wąskich ust mogą skorzystać z możliwości powiększenia ich objętości. Oferujemy także bezoperacyjną korektę kształtu brody – osoby nie do końca zadowolone z jej wyglądu mogą wymodelować podbródek dzięki wstrzyknięciu specjalnego gęstego preparatu. Podobną technikę stosujemy przy niechirurgicznej korekcji kształtu nosa, nadając mu wygląd pożądany przez pacjenta.

Przeprowadzamy niechirurgiczne zabiegi modelowania piersi – powiększamy je poprzez wypełnienie żelem Macrolane i korygujemy kształt, w tym asymetrię biustu. Preparat jest przez nas wykorzystywany do rzeźbienia męskiej klatki piersiowej oraz do kształtowania pośladków, bioder i łydek. Kwas hialuronowy stosujemy do wypełniania i rewitalizacji warg sromowych, a także do powiększania penisa. Podnosimy brwi, powieki i policzki podczas śródskórnej implantacji specjalnych nici. W naszej bogatej ofercie zabiegów odmładzających znajduje się także Sculptra. Stosujemy go do likwidacji zmarszczek oraz korekcji owalu twarzy.

Dodajemy elastyczności skórze dłoni i zapewniamy jej jedwabisty wygląd poprzez iniekcje kwasu hialuronowego oraz profesjonalne zabiegi odmładzania dłoni Restylane Vital (stosujemy je również do odmładzania twarzy, dekoltu i szyi). Korygujemy zmarszczki mimiczne stosując preparaty toksyny botulinowej. Wykonujemy mezolifting – innowacyjną procedurę terapeutyczną będącą połączeniem mezoterapii i zabiegu z toksyną botulinową. Pacjenci pragnący wymodelować sylwetkę i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej mogą poddać się u nas zabiegowi lipolizy. W jej trakcie wysmuklamy pośladki, biodra i ramiona, usuwamy drugi podbródek i modelujemy brzuch. Stosujemy tą technikę również przy usuwaniu zbędnej tkanki tłuszczowej z karku i pleców.

Co leczymy

W naszym gabinecie pacjenci mogą nie tylko poprawić niedoskonałości wyglądu, ale i pozbyć się uprzykrzających codzienne funkcjonowanie dolegliwości bólowych oraz ograniczających kompleksów. Niwelujemy nieestetyczny cellulit i miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej, a także pomagamy pacjentom uporać się z nadmiernym wypadaniem włosów. Wykorzystujemy w tym celu mezoterapię igłową, skuteczną również w leczeniu cellulitu na pośladkach, udach i brzuchu. Likwidujemy rozstępy i przywracamy jędrność zwiotczałej skórze. W naszej ofercie znajduje się również terapia niwelująca cienie pod oczami – stosujemy specjalny wypełniacz o odpowiedniej gęstości, który wprowadzamy w okolicę podoczodołową.

Osoby cierpiące na trądzik leczymy przy użyciu maski tretinoinowej, mającej działanie nawilżające, liftingujące oraz likwidujące przebarwienia i nadmiar sebum. Blizny po trądziku, rozstępy i szramy po zabiegach chirurgicznych usuwamy  dzięki laseroterapii z życiem lasera frakcyjnego CO2. Rozstępy leczymy również przy pomocy preparatu StretchCare. Pacjenci z przebarwieniami skórnymi mogą się ich pozbyć w trakcie terapii proponowanymi przez nas preparatami Dermamelan i Cosmelan. Z kolei osoby zmagające się z nadpotliwością dłoni, pach lub stóp znajdą u nas pomoc w postaci terapii z użyciem preparatu Azzalure. Przy zastosowaniu toksyny botulinowej możemy także wyeliminować problem hiperhydrozy okolica czoła i pleców.

Opinie z internetu

Placówka Estetica została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 35 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,5

35 ocen
(z 2 źródeł)
3,9 / 5  (14 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (21 ocen placówki na Facebook.pl)

Zespół

Estetica Medycyna Estetyczna to gabinet kierowany przez chirurga ogólnego dr n. med. Katarzynę Łętowską-Andrzejewicz. Specjalistka zajmuje się przeprowadzaniem zabiegów korygujących niedoskonałości skóry pacjentów, odmładzaniem ich wyglądu oraz leczeniem schorzeń skórnych takich jak przebarwienia, rozstępy i cellulit. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty ukończenia kursów i warsztatów. Doktor Łętowska-Andrzejewicz bierze również regularny udział w konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Estetica.

Certyfikaty

Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz posiada specjalizacje z chirurgii ogólnej. Specjalistka często dzieli się wiedzą, występując w charakterze eksperta w popularnych programach, takich jak „Metamorfozy” (uczestniczy w nich od kilku edycji). Współpracuje z Magazynem Rodzinnym „Uroda Życia”, a także z agencją reklamową Modart. Prócz tego zasiada w jury prestiżowych imprez poświęconych promowaniu zdrowego stylu życia i kreacji piękna – między innymi, jest członkiem jury „Miss Polonia województwa lubelskiego”. W 2012 roku jej gabinet otrzymał Certyfikat Wiarygodności Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Firma. Dyplom jest potwierdzeniem wysokiej wiarygodności wyróżnionej firmy oraz zachowania przez nią najwyższej jakości w zakresie obsługi klienta.

Doktor Łętowska-Andrzejewicz nieustannie zgłębia wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej. Jest regularną uczestniczką polskich i międzynarodowych konferencji, zjazdów i kongresów naukowych, podczas których wymienia się doświadczeniem z uznanymi specjalistami odmładzania skóry. Dzięki temu na bieżąco zapoznaje się z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami medycznymi oraz nieinwazyjnymi metodami leczenia, co daje jej możliwość sukcesywnego poszerzania oferty zabiegów wykonywanych w swoim gabinecie.

Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica Klinika Estetica

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

81 478pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Estetica Medycyna Estetyczna
ul. Matki Teresy z Kalkuty 18 12
20-538 Lublin

Godziny otwarcia

 • poniedziałekna telefon
 • wtorekna telefon
 • środana telefon
 • czwartekna telefon
 • piątekna telefon
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Estetica Medycyna Estetyczna jest zlokalizowany w jednej ze spokojnych i malowniczych dzielnic Lublina (Czuby Północne). W niedalekiej odległości od ośrodka rozciągają się tereny rekreacyjne lubiane zarówno przez mieszkańców, jak i odwiedzających miasto turystów, takie jak m.in. Stary Gaj. Lublin przyciąga także dużą liczbą zabytków, wśród których można wymienić Bramę Krakowską przy Placu Łokietka, Zamek Lubelski oraz kilkadziesiąt barokowych i klasycystycznych kamienic otaczających Rynek.

Prócz bogactwa atrakcji turystycznych atutem naszej lokalizacji jest łatwość dojazdu. Przez Lublin przebiegają trzy drogi krajowe i międzynarodowe, dzięki czemu pacjenci spoza miasta oraz z zagranicy nie mają żadnych problemów z dojazdem do naszego ośrodka. Mieszczą się tu dwa dworce autobusowe: Dworzec Główny w centrum (na Podzamczu) oraz Dworzec Południowy znajdujący się przy Dworcu Głównym PKP. Dodatkowo dojazd ułatwia rozwinięta sieć kolejowa oraz komunikacja miejska – Lublin jest jednym z kilku polskich ośrodków posiadających prócz autobusów również trolejbusy. Do Dworca Głównego PKP można dotrzeć w ciągu ok. 10 minut. Najbliższy przystanek autobusowy mieści się w odległości ok. 200 metrów.