Estident

Recepcja, poczekalnia Estident Recepcja, poczekalnia Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Pacjenci Estident Gabinet konsultacyjny Estident Gabinet zabiegowy Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Zabieg, operacja Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Aparatura, sprzęt zabiegowy Estident Oferta, ćwiczenia, zabiegi Estident Estident - logo

Opis placówki

Estident to nowoczesna placówka stomatologiczna zlokalizowana w centrum Radomia. Pacjenci mogą w niej skorzystać z szerokiego zakresu usług stomatologicznych oraz z zabiegów medycyny estetycznej.

Gabinet powstał w 2006 roku z inicjatywy lek. dent. Jerzego Studzińskiego, doświadczonego stomatologa, który niezmiennie cieszy się zaufaniem i popularnością wśród pacjentów. W obrębie jego zainteresowań zawodowych znajduje się również medycyna estetyczna, dlatego specjalista podjął szereg kursów, które pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzania zabiegów z jej zakresu.

Personel placówki dba o zdrowy uśmiech wszystkich pacjentów – dzieci i dorosłych. Przeprowadzamy zabiegi profilaktyczne, takie jak skaling, piaskowanie, fluoryzacja i inne, zajmujemy się także chirurgią stomatologiczną i leczeniem kanałowym (endodoncją). Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, czyli w zabiegach, których celem jest poprawa i upiększenie wyglądu zębów. Pacjenci mogą skorzystać u nas z wybielania, proponujemy im także implanty, licówki, korony i mosty. Prace protetyczne są wykonywane w Laboratorium Techniki Dentystycznej, które znajduje się w tym samym budynku, co nasz gabinet. Bliskość pracowni stanowi gwarancję krótkich terminów wykonania wszystkich uzupełnień protetycznych.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają poprawić wygląd twarzy i całego ciała. Stosujemy toksynę botulinową (botox) oraz wypełniacze, m.in. kwas hialuronowy. Osobom, którym zależy na uzyskaniu efektów w postaci zregenerowanej, odmłodzonej i pełnej blasku skóry, polecamy zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Ci, którzy chcieliby pozbyć się miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej i cieszyć się piękną oraz smukłą sylwetką, mogą skorzystać z preparatu Aqualyx, czyli tzw. „liposukcji bez skalpela”.

W 2015 roku gabinet Estident został uhonorowany certyfikatem Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję naszej skuteczności i solidności. Nasi klienci mogą mieć pewność, że usługi świadczone w placówce są utrzymane na najwyższym możliwym poziomie jakości. Ważną wartością jest dla nas odpowiedzialność, dlatego angażujemy się akcje edukacyjne, promujące troskę o zdrowe zęby, jak akcja „Przywracamy uśmiech” realizowana we współpracy z firmą Kol- Dental.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Estident.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości, niezbędny do przeprowadzania wszystkich zabiegów znajdujących się w ofercie. W gabinecie znajduje się m.in. aparat RTG, który pozwala uzyskać zdjęcia rentgenowskie wybranych zębów. Posiadamy pantomograf, czyli urządzenie, które umożliwia wykonanie pantomogramu, czyli panoramicznego zdjęcia rentgenowskiego wszystkich zębów i przyległych struktur anatomicznych (szczęki i żuchwy). Oprócz podstawowego wyposażenia stomatologicznego dysponujemy również profesjonalną aparaturą do leczenia kanałowego i wybielania.

Tym, co wyróżnia Estident, jest dostęp do szeregu specjalistycznych preparatów wykorzystywanych podczas zabiegów medycyny estetycznej. Na wyposażeniu ośrodka znajdują się takie produkty jak Aqualyx, Alidya (substancja stosowana w leczeniu i profilaktyce cellulitu) oraz różnego rodzaju wypełniacze. Przeprowadzamy także zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego.

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Stomatologiczny Estident znajduje się w odrestaurowanej kamienicy nieopodal zabytkowego Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”. Na odwiedzających placówkę gości czekają przestronne, jasne i elegancko urządzone wnętrza, w tym komfortowa poczekalnia z wygodnymi fotelami, w których można zrelaksować się przed wizytą w gabinecie. Specjalne udogodnienia przygotowaliśmy dla pacjentów z zagranicy. Oferujemy im zdalną wstępną analizę dokumentacji medycznej i planowanie leczenia oraz ewaluację jego kosztów. Na czas terapii zapewniamy zakwaterowanie. Gwarantujemy, że komunikacja będzie przebiegała bez zbędnych zakłóceń – nasz personel biegle posługuje się językiem angielskim.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Estident w Radomiu.

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Estident jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Estident

W gabinecie Estident oferujemy pełen zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych. Przeprowadzamy również zabiegi medycyny estetycznej.

Zajmujemy się stomatologią estetyczną, czyli poprawianiem wyglądu zębów. W trosce o piękny uśmiech pacjentów przeprowadzamy wybielanie, a także uzupełniamy braki w uzębieniu za pomocą implantów. Wykonujemy licówki, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących rozjaśnić zęby, nadać im piękny kształt i barwę, poszerzyć je lub wydłużyć czy zlikwidować odstępy między nimi. W naszej ofercie znajdują się licówki ceramiczne oraz kompozytowe Componeer. Pacjentom, których zęby są nieco bardziej zniszczone, polecamy uzupełnienia protetyczne w postaci koron. W przypadku braku jednego lub kilku zębów stosujemy mosty.

Dbamy o profilaktykę stomatologiczną dzieci i dorosłych. Oczyszczamy zęby z kamienia za pomocą takich zabiegów jak skaling (rozbijanie kamienia z wykorzystaniem drgań o wysokiej częstotliwości) oraz piaskowanie (usuwanie resztek kamienia i drobnych przebarwień nawet w najmniejszych szczelinach, połączone z polerowaniem powierzchni zębów). Po skalingu i piaskowaniu zachęcamy do wzmocnienia zębów poprzez fluoryzację (lakierowanie). Wykonujemy także lakowanie, polegające na wypełnieniu bruzdy zęba lakiem, co uniemożliwia zaleganie resztek pokarmowych i namnażanie się bakterii, a w rezultacie zmniejsza ryzyko wystąpienia próchnicy.

Jesteśmy przygotowani do pracy z najmłodszymi pacjentami. Przeprowadzamy indywidualne instruktaże dbania o higienę jamy ustnej. Przy każdej wizycie zapewniamy przyjazną, miłą atmosferę.

W wymagających tego przypadkach wykonujemy zabiegi chirurgii stomatologicznej oraz leczenie kanałowe. Pacjenci mogą liczyć na nasz profesjonalizm.

Świadczymy usługi z zakresu medycyny estetycznej. Podczas konsultacji dobieramy indywidualny, dostosowany do potrzeb pacjenta zabieg, a także udzielamy wszelkich informacji na temat jego przebiegu, przewidywanej ilości powtórzeń oraz spodziewanych efektów.

W ofercie kliniki znajdują się zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP, tzw. „wampirzy lifting”). Stosuje się je w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry. Polegają na pobraniu krwi pacjenta, a następnie umieszczeniu jej w wirówce laboratoryjnej i odpowiednim odwirowaniu tak, by płytki krwi oddzieliły się od pozostałych składników. Z uzyskanego materiału przygotowuje się preparat, który jest wstrzykiwany w wybrane miejsca (dłonie, twarz, szyja, dekolt). Wskutek zabiegu skóra nabiera blasku i staje się wyraźnie młodsza. Wstrzyknięcie preparatu w obrębie skóry głowy pozwala zapobiec wypadaniu włosów.

Wykonujemy zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej (botox) oraz wypełniaczy, w tym kwasu hialuronowego.

W naszym gabinecie można skorzystać z mezoterapii igłowej. W zależności od rezultatów, jakie pragnie osiągnąć pacjent, dobieramy odpowiedni rodzaj preparatu, wykorzystywany podczas zabiegu.

Osoby, którym zależy na uzyskaniu smukłej sylwetki poprzez usunięcie miejscowo nagromadzonego tłuszczu, mogą skorzystać z tzw. „liposukcji bez skalpela” czyli zabiegu z użyciem preparatu Aqualyx. Substancja zaaplikowana w wybrane miejsce na ciele (wewnętrzną stronę ud, ramiona, brzuch lub kolana, a także „boczki”, „bryczesy”czy podbródek) niszczy komórki tłuszczowe, które następnie są transportowane do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki. Atutem zabiegu jest jego skuteczność, nieinwazyjność i szybkość.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Estident, którą znajdą Państwo w cenniku poniżej:

Opinie z internetu

Placówka Estident została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 0.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 0 opinii użytkowników z 0 różnych źródeł internetowych.

5,0 / 5  (8 ocen placówki na Google.pl)

Zespół

Założycielem gabinetu jest lek. dent. Jerzy Studziński, stomatolog z wieloletnim doświadczeniem, posiadający dodatkowo umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, potwierdzone certyfikatami ukończenia licznych kursów i zadowoleniem klientek. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, staż odbył w Wojskowej Klinice Stomatologicznej w Warszawie. Pracował w kilku prywatnych klinikach, a zdobyte kwalifikacje pozwoliły mu założyć własny gabinet, w którym osobiście dba o przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie pacjentów.

Do zespołu gabinetu Estident należy również Katarzyna Żyła, dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem na stanowisku asystentki. Nieustannie poszerza swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. W codziennej pracy szczególnie troszczy się o dobry kontakt z pacjentami, a swoje obowiązki wykonuje z profesjonalizmem.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Estident.

Certyfikaty

Założyciel kliniki, lek. dent. Jerzy Studziński, posiada certyfikaty członkostwa w polskich i międzynarodowych towarzystwach  – Polskim Stowarzyszeniu Implantologicznym oraz German Society of Oral Implantology. Wśród jego osiągnięć znajduje się również uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, organizowanych w kraju i za granicą. Brał udział, między innymi, w warsztatach „Dental Implantology” w niemieckim Bremen czy w kursie medycznym „Współczesne koncepcje odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym”. Posiada ponadto certyfikaty ukończenia szkoleń dotyczących zaawansowanych technik aplikacji nici PDO First Lift i Happy Lift.

Gabinet Estident jest uczestnikiem programu „Przywracamy uśmiech”, realizowanego przez firmę Kol- Dental. Jego celem jest edukacja i propagowanie troski o zdrowie jamy ustnej wśród pacjentów. Program polega na wyselekcjonowaniu grupy osób borykających się z różnymi problemami stomatologicznymi, a następnie na przeprowadzeniu dostosowanego do ich potrzeb leczenia stomatologicznego. Piękny uśmiech pacjentów poddanych metamorfozie stanowi zachętę dla innych, by regularnie dbali o zdrowie swoich zębów.

Gabinet jako jedyny w województwie mazowieckim posiada w swojej ofercie gotowy system licówek kompozytowych Componeer renomowanej szwajcarskiej firmy Coltene.

W 2015 roku klinika została odznaczona certyfikatem Rzetelna Firma, który potwierdza naszą sumienność i uczciwość w prowadzeniu przedsiębiorstwa.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 9:00 - 18:00)

Adres placówki

Estident
ul. Struga 6 4
26-600 Radom

Godziny otwarcia

  • poniedziałek18:00-9:00
  • wtorek20:00-11:00
  • środa12:00-9:00
  • czwartek15:00-9:00
  • piątek18:00-9:00
  • sobota12:00-9:00
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w samym sercu Radomia, przy ulicy Andrzeja Struga 6/4. Od Dworca PKP placówkę dzielą zaledwie 2 kilometry, które piechotą można pokonać w około 20 minut, a samochodem – w 5 minut. W niewielkiej odległości od gabinetu znajdują się przystanki autobusowe „Malczewskiego/Kelles-Krauza” oraz „Stańczyka/Malczewskiego”, na które kursują pojazdy komunikacji miejskiej z różnych części miasta.