Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

5,0 / 5  - 1 opinia
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Oferta, ćwiczenia, zabiegi Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia - logo

Opis placówki

W naszej placówce zajmujemy się kompleksową opieką zdrowotną kobiet (w tym pacjentek w ciąży). Dysponujemy szeroką ofertą medyczną skierowaną do pań w różnym wieku, z różnymi problemami ginekologicznymi, które wymagają indywidualnego podejścia. Właścicielem gabinetu jest lek. Wojciech Mleczko, wysoko wykwalifikowany lekarz z bogatym doświadczeniem zawodowym, cieszący się zaufaniem swoich pacjentek.

Nasza placówka oferuje profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób układu płciowego kobiet oraz schorzeń piersi i sutka. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży. Prowadzimy dobór antykoncepcji. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem bezpłodności. W naszej ofercie znajduje się także profilaktyka zakażeń wirusem HPV oraz ich leczenie. Wycinki pobrane podczas zabiegów chirurgicznych poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Nasz gabinet dysponuje bogatym zapleczem sprzętowym służącym do diagnozy oraz leczenia schorzeń ginekologicznych. Posiadamy m.in. ultrasonograf, kolposkop i histeroskop, laser IR oraz aparat do krioterapii.

Dysponujemy profesjonalną salą operacyjną. Wykonujemy drobne i średnie zabiegi chirurgiczne oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej (labioplastyka, plastyka pochwy) przy zastosowaniu znieczuleń ogólnego oraz przewodowego regionalnego i miejscowego.

Dzięki kontraktowi z NFZ istnieje możliwość refundacji części zabiegów znajdujących się w naszej ofercie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą gabinetu.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Placówka dysponuje bogatym zapleczem diagnostycznym oraz terapeutycznym. Posiadamy nowoczesną aparaturę posiadającą wszelkie certyfikaty oraz atesty bezpieczeństwa.

  • Ultrasonograf (USG) – urządzenie do diagnostyki obrazowej tkanek miękkich wykorzystujące fale ultradźwiękowe. Badanie aparatem jest bezbolesne i nieingerencyjne. W naszym gabinecie posiadamy różne rodzaje sond m.in. do badania narządów miednicy mniejszej przez powłoki brzuszne oraz przezpochwowe (transwaginalne) z możliwością oceny unaczynienia zmiany chorobowej (Doppler), do badania piersi oraz sutków. Przeprowadzamy również badania USG 4D płodu oraz badanie dopplerowskie płodu. Za pomocą ultrasonografu wykonujemy ocenę drożności jajowodów.
  • Kolposkop – urządzenie optyczne służące do diagnostyki zmian na powierzchni szyjki macicy, dolnej części kanału macicy, a także w pochwie i na powierzchni sromu. Poza funkcją diagnostyczną za pomocą kolposkopu można pobrać wycinki do analizy, ocenić zakres planowanego zabiegu operacyjnego oraz określić, czy zmiana chorobowa została całkowicie usunięta podczas zabiegu. Urządzenie doskonale sprawdza się w diagnostyce przedklinicznych postaci raka szyjki macicy. Jego dokładność w tym zakresie szacuje się na 79-97%.
  • Histeroskop – urządzenie optyczne (cienka i długa kamera) wprowadzane do jamy macicy, służące jej dokładnemu zobrazowaniu w celach diagnostycznych i terapeutycznych. Za pomocą histeroskopu można wykonać zabiegi usuwania zrostów wewnątrzmacicznych, polipów endometrialnych czy mięśniaków podśluzówkowych. Doskonale sprawdza się w diagnostyce stanów przednowotworowych i nowotworów.

W naszej placówce znajdują się również laser IR (promieniowanie podczerwone) służący do fotokoagulacji zmian w okolicach intymnych, urządzenie do krioterapii (zamrażania) zmian chorobowych oraz diatermia chirurgiczna (nóż elektryczny).

Udogodnienia dla pacjentów

W naszej placówce mogą państwo liczyć na miłą oraz profesjonalną obsługę.

Wizyty umawiamy telefonicznie oraz bezpośrednio w rejestracji gabinetu w terminach dogodnych dla pacjentek. W razie wystąpienia niepokojących objawów istnieje możliwość umówienia się na wizytę poza godzinami pracy gabinetu, w dniach wolnych od pracy i w nietypowych godzinach.

W celu szybkiej diagnostyki wyniki badań cytologicznych dostępne są już po 7 dniach od pobrania próby, zaś histopatologicznych w terminie 7-14 dni (4 dni w trybie pilnym).

Po konsultacji z lekarzem istnieje możliwość refundacji części zabiegów na podstawie kontraktu z NFZ.

Istnieje możliwość rejestracji badania USG na płycie DVD lub pamięci flash.

Vis-à-vis budynku, w którym zlokalizowany jest gabinet, znajduje się parking, z którego mogą skorzystać zmotoryzowane pacjentki.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia Zawiercie.

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia

W gabinecie zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu płciowego kobiet oraz chorób piersi i sutka. W praktyce lekarskiej wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną.

Wykonujemy badania ultrasonograficzne transwaginalne oraz przez powłoki brzuszne z możliwością oceny unaczynienia zmiany chorobowej. Za pomocą aparatu USG sprawdzamy drożność jajowodów. W trakcie ciąży mamy możliwość wykonania badania ultrasonograficznego 4D uwzględniającego przepływy w tętnicach środkowych mózgu i pępowinie płodu.

Prowadzimy ciąże fizjologiczne oraz patologiczne. Zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem bezpłodności. W naszym gabinecie pacjentki mogą liczyć na dobór odpowiedniej dla ich stanu zdrowia oraz wieku metody antykoncepcji. Prowadzimy dobór antykoncepcji hormonalnej, zakładamy oraz usuwamy wkładki domaciczne w znieczuleniu miejscowym bądź ogólnym, zajmujemy się również tzw. antykoncepcją interwencyjną.

Prowadzimy diagnostykę i profilaktykę raka szyjki macicy. Wykonujemy badania kolposkopowe szyjki macicy oraz badania cytologiczne. Przeprowadzamy badania w kierunku zakażenia wirusem HPV (wirus będący najczęstszą przyczyną rozwoju raka szyjki macicy) i zajmujemy się leczeniem ewentualnych zakażeń. Wykonujemy również szczepienia przeciwko wirusowi HPV.

Prowadzimy leczenie zachowawcze oraz chirurgiczne zmian chorobowych. Nasza placówka posiada pełnoprofilową salę operacyjną oraz sale pooperacyjne dla pacjentek, których stan wymaga ingerencji chirurgicznej. Wykonujemy zabiegi w znieczuleniu ogólnym, przewodowym regionalnym lub miejscowym. Przeprowadzamy małe i średnie zabiegi chirurgiczne w przypadku podejrzenia mięśniaków, nieprawidłowych krwawień z dróg rodnych, poronień, polipów szyjki i jamy macicy oraz zmian przednowotworowych sromu, szyjki macicy i macicy. Wykonujemy zabiegi pod kontrolą kolposkopu oraz histeroskopu. Leczymy nadżerki za pomocą fotokoagulacji, krioterapii oraz diatermii chirurgicznej. Usuwamy brodawki, kłykciny kończyste, wykonujemy plastykę blizn oraz usuwamy ogniska endometriozy z blizn pooperacyjnych.

W gabinecie istnieje możliwość wykonania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Przeprowadzamy labioplastykę (plastykę warg sromowych), która jest nie tylko zabiegiem poprawiającym estetykę miejsc intymnych, ale również niweluje ból oraz dyskomfort podczas współżycia u kobiet borykających się z problemem przerośniętych lub asymetrycznych warg sromowych. Wykonujemy zabiegi plastyki pochwy, poprawiające komfort życia kobiet poprzez przywrócenie prawidłowych funkcji narządu zmienionego najczęściej na skutek doświadczeń okołoporodowych. Prowadzimy również leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu z zastosowaniem slingów, taśm i siatek podcewkowych.

Pobrane podczas zabiegów wycinki poddawane są badaniu histopatologicznemu.

Opinie z internetu

Placówka Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 0.0 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 0 opinii użytkowników z 0 różnych źródeł internetowych.

5,0 / 5  (1 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (11 ocen placówki na Facebook.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Gabinet Położniczo-Ginekologiczny Ultrasonografia jest prowadzony przez dr Wojciecha Mleczko od 1991 roku. Placówka zajmuje się kompleksową opieką zdrowotną kobiet i oferuje profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób układu płciowego kobiet oraz schorzeń piersi i sutka. Pacjentki, które do niego umawiam są bardzo zadowolone z leczenia. Z ich opinii wynika, że dr Mleczko jest kompetentny, profesjonalny i ma świetne podejście do pacjenta. Jest bardzo miłą i uprzejmą osobą, ale jednocześnie bardzo rzeczowo podchodzi do leczenia pacjentek. Odpowiada na wszystkie pytania, cierpliwie tłumaczy wszystkie wątpliwości. Opowiada o zabiegu, uprzedza o konsekwencjach. Posiada duże doświadczenie, poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga na to dana wizyta. Nie spieszy się, nie popędza. Doktor Mleczko jest lekarzem z powołania. O każdej porze dnia i nocy można do niego zadzwonić. Posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny, najnowszą wiedzę i potrafi z tego korzystać." - Paulina K. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Anna
12 lipca 2017
5,0
5,0 - Anna
Zabieg:  
Założenie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT (lipiec 2017)
Lekarz:  
lek. Wojciech Mleczko
 
Szczegóły

Zespół

Właścicielem gabinetu jest lek. Wojciech Mleczko, specjalista ginekolog-położnik, cytolog, cechujący się indywidualnym podejściem do pacjentek. Zajmuje się prowadzeniem ciąż fizjologicznych oraz patologicznych, diagnostyką i leczeniem zachowawczym oraz zabiegowym chorób układu płciowego. Przeprowadza badania ultrasonograficzne oraz kolposkopowe i histeroskopowe.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem bezpłodności, a także doborem metod antykoncepcji odpowiednim do indywidualnych potrzeb pacjentki. Wykonuje zabiegi chirurgiczne małe i średnie oraz zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

32 433pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia
ul. 11 Listopada 2 4
42-400 Zawiercie

Godziny otwarcia

  • poniedziałeknieczynne
  • wtorek -15:30
  • środanieczynne
  • czwartek -15:30
  • piątek -9:00
  • sobotanieczynne
  • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy Ultrasonografia znajduje się w centrum Zawiercia przy ul. 11 Listopada 2/4. Gabinet mieści się około 2 km od dworca PKP w Zawierciu (5-6 minut jazdy autem) i około 3 km (8 minut jazdy samochodem) od dworca PKS.

W pobliżu gabinetu znajdują się dwa przystanki autobusowe, przy których zatrzymują się linie 3 i 6.