Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

4,8 / 5  - 23 opinie
Wygląd zewnętrzny Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc Gabinet zabiegowy Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc Kadra Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc Wygląd zewnętrzny Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

Opis placówki

Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc to placówka oferująca pacjentom profesjonalne leczenie schorzeń urologicznych. W naszym ośrodku chorzy znajdą pomoc w każdym przypadku, począwszy od problemu stulejki i kamicy dróg moczowych, a skończywszy na onkologii urologicznej. Kierujący gabinetem dr Szulc zajmuje się kwalifikowaniem pacjentów do leczenia operacyjnego, prowadzi obserwację i opiekę pooperacyjną chorych, zwłaszcza w przypadkach onkologicznych. Przeprowadza operacje techniką endoskopową, a także małe zabiegi otwarte. Wykonuje operację plastyczną napletka oraz obrzezanie u mężczyzn ze stulejką. Leczy wodniaka, kamicę moczową i przerost prostaty, zajmuje się również łagodnym przerostem stercza. Ostatnio poszerzył zakres pomocy medycznej o leczenie niepłodności męskiej. W jego gabinecie znajdą pomoc pacjenci cierpiący na zaburzenia erekcji – doktor Szulc może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu terapii osób z dysfunkcją seksualną.

Dysponujemy doskonale wyposażonymi gabinetami, w których przeprowadzamy konsultacje, rzetelną diagnostykę (w tym USG transrektalne i biopsję stercza) oraz zabiegi. Posiadamy również nowoczesną salą operacyjną z pełnym zapleczem szpitalnym. Zajmujemy się kompleksowym leczeniem nietrzymania moczu u mężczyzn i kobiet. Przy ścisłej współpracy z wykwalifikowanym fizjoterapeutą przeprowadzamy terapię metodą elektrostymulacji, a zabiegi łączymy z terapią behawioralną, gimnastyką i treningami Biofeetback. Dzięki nowoczesnym metodom leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (NTM) pomogliśmy już wielu pacjentom uporać się z wstydliwym problemem.

Gwarantujemy dyskrecję, życzliwą atmosferę i profesjonalną pomoc. Nasi pacjenci mogą liczyć na kompleksową diagnostykę poprzedzoną długim i dokładnym badaniem lekarskim, a także na indywidualnie dobraną metodę leczenia swojego schorzenia.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Mamy świadomość, jak ważną rolę w szybkim i skutecznym leczeniu schorzeń natury urologicznej spełnia zaawansowana technologicznie aparatura. Dzięki niej możemy oferować naszym pacjentom zabiegi nowoczesne, minimalnie inwazyjne i zapewniające krótką rekonwalescencję. Wśród posiadanego przez nas wyposażenia znajduje się, między innymi:

 • Aparatura do elektrostymulacji – nowoczesne urządzenie medyczne wykorzystywane przez nas do terapii osób cierpiących na nietrzymanie moczu. Przy jego pomocy stymulujemy mięśnie dna miednicy do skurczu, posługując się przy tym prądem zmiennym w postaci szeregu impulsów. Aparat jest wyposażony w specjalne elektrody (dopochwowe dla kobiet, doodbytnicze dla mężczyzn oraz doodbytnicze lub powierzchniowe dla dzieci).
 • Endoskop – wziernik wyposażony we własne źródło światła, służący do przeprowadzania procedur endoskopowych. Przy jego użyciu nasi specjaliści mogą dokonać oceny stanu wewnętrznych ścian narządów.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy dużą wagę do zapewnienia leczącym się u nas osobom poczucia komfortu i bezpieczeństwa, dbając o to, by wizytę w naszym ośrodku wspominali wyłącznie pozytywnie. Dobre samopoczucie naszych gości jest dla nas wartością priorytetową. W celu zapewnienia odwiedzającym nas pacjentom wygody przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień.

 • Nowoczesne gabinety – wszystkie zabiegi i konsultacje są przeprowadzane w nowoczesnych, dobrze wyposażonych gabinetach, w których pacjenci mogą poczuć, że znajdują się pod opieką profesjonalistów.
 • Intymna atmosfera – mając na względzie, iż dla dużej części pacjentów wizyta u urologa może być sprawą wstydliwą i krępującą, zapewniamy leczącym się u nas osobom kameralną, życzliwą atmosferę oraz pełną dyskrecję.
 • Udogodnienia dla niepełnosprawnych – osoby mające problemy z samodzielnym poruszaniem się i pacjenci na wózkach mogą z łatwością dostać się do gabinetu dzięki wygodnemu, szerokiemu podjazdowi znajdującemu się przed budynkiem.
 • Miejsca parkingowe – pacjenci, którzy przyjechali do naszego gabinetu własnym samochodem, mogą zostawić swój pojazd na parkingu, bezpośrednio przed ośrodkiem.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc we Wrocławiu.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc

Nasz gabinet specjalizuje się w leczeniu schorzeń urologicznych. Każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, przeprowadzając z nim długi wywiad podczas konsultacji. Badamy przyczynę wystąpienia schorzenia i kierujemy chorego na szereg odpowiednich badań diagnostycznych. Przeprowadzamy biopsję stercza, USG transrektalne (TRUS) oraz USG.

Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem zaburzeń erekcji. U osób ze stulejką w zależności od stopnia zaawansowania schorzenia stosujemy dwie techniki zabiegowe – przeprowadzamy operację plastyczną z zachowaniem napletka bądź obrzezanie, czyli zabieg całkowitego usunięcia napletka. Z kolei w przypadku pacjentów z inkontynencją stosujemy terapię stanowiącą połączenie elektrostymulacji, gimnastyki, a także terapii behawioralnej i treningów Biofeetback.

Leczymy łagodny przerost stercza, dobierając metodę terapii indywidualnie dla każdego pacjenta. Przeprowadzamy przezcewkową resekcję gruczołu krokowego (TURP), wszczepiamy stenty, czyli implanty wewnątrzcewkowe, a także  rozszerzamy zmieniony chorobowo odcinek cewki moczowej specjalnym balonem. Stosujemy również laseroterapię, plazmową waporyzację stercza (TURis) oraz przezcewkowe nacięcie gruczołu krokowego (TUIP).

Co leczymy

W naszym gabinecie znajda pomoc pacjenci z wodniakiem oraz kamicą moczową. Leczymy stulejkę i przerost prostaty. Prowadzimy terapię objawową i paliatywną mężczyzn z nieoperacyjnym rakiem stercza. Oferujemy również pomoc osobom zmagającym się z nietrzymaniem moczu – leczymy zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Prócz tego od wielu lat zajmujemy się leczeniem zaburzeń erekcji, prowadząc terapię u pacjentów cierpiących na dysfunkcje seksualne. Pomagamy chorym na łagodny rozrost stercza (BPH), stosując przy tym małoinwazyjne metody leczenia.

Opinie z internetu

Placówka Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.8 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 23 opinii użytkowników z 2 różnych źródeł internetowych.

4,8

23 ocen
(z 2 źródeł)
4,5 / 5  (4 ocen placówki na Tourmedica.pl)
5,0 / 5  (19 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Doktor Piotr Szulc prowadzi we Wrocławiu prywatną praktykę urologiczną, gdzie zajmuje się leczeniem zaburzeń erekcji, infekcji dróg moczowych i kamicy moczowej. Pomaga w leczeniu nietrzymania moczu, zakażeniach układu moczowego i zapaleniu prostaty. Zgodnie z tym co mówią jego pacjenci, to lekarz z dużym doświadczeniem, świetny fachowiec, w pełni profesjonalnie zajmujący się chorymi. Zleca odpowiednie badania i na ich podstawie stawia diagnozę. Nie leczy w ciemno. Wyrozumiały, wyjaśniający wątpliwości, spokojny, ale zdecydowany. Dużo czasu poświęca pacjentowi, nie zbywa Klienta po 2 minutach. Niezwykle pomocny." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Dobry
20 września 2017
4,0

Polecam i to bardzo

4,0 - Dobry
Nie mogłem zapłacić kartą, ale proszę to dopisać raczej do listy życzeń niż zażaleń :)
Nie miałem przy sobie gotówki, co nie przeszkodziło w przeprowadzeniu badania i przyniesieniu pieniędzy później. Lekarz doświadczony, fachowy, miły i nie wciska na sile płatnych zabiegów.
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Szulc
Wojciech
9 czerwca 2017
5,0
5,0 - Wojciech
bardzo dobra
Dotyczy:  
Konsultacja urologiczna (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Szulc
 
Szczegóły
Jacek
(Łódź)
12 maja 2017
5,0
5,0 - Jacek
Zabieg:  
Leczenie skrzywienia prącia w chorobie Peyroniego falą uderzeniową ESWT (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Szulc
 
Szczegóły
Daniel
23 października 2017
4,0

Bardzo zadowolony

4,0 - Daniel
Zabieg:  
Obrzezanie (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Piotr Szulc
 
Szczegóły

Zespół

Naszym gabinetem kieruje lek. med. Piotr Szulc, znakomicie wykwalifikowany specjalista chirurgii ogólnej II stopnia oraz urolog. Przeprowadza zabiegi, zajmuje się leczeniem wodniaka, przerostu prostaty i stulejki. Pomaga pacjentom z zaburzeniami erekcji i innymi schorzeniami urologicznymi. Prócz tego prowadzi badania z  wykorzystaniem preparatu Botox w leczeniu  zaburzeń  koordynacji zwieraczowo-wypieraczowej oraz objawów pęcherza nadreaktywnego.

Doktor Szulc współpracuje z mgr Katarzyną Bobras, doświadczoną fizjoterapeutką, specjalizującą się w leczeniu inkontynencji techniką elektrostymulacji.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc.

Certyfikaty

Największym atutem naszego gabinetu jest wiedza i doświadczenie kierującego nim doktora Piotra Szulca. To specjalista II stopnia w dziedzinie chirurgii ogólnej, a także urolog z europejskim certyfikatem – zdał egzamin specjalizacyjny z urologii z wynikiem bardzo dobrym, otrzymując prestiżowy tytuł FEBU (Fellow European Board of Urology). Od 1999 roku zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń erekcji, od tego czasu pomógł już setkom mężczyzn uporać się z dręczącą ich dolegliwością. Sukcesywnie zgłębia wiedzę medyczną, co umożliwia mu rozszerzanie zakresu przeprowadzanych zabiegów i oferowanie pacjentom innowacyjnych technik leczenia.

Jego doświadczenie i umiejętności pozwalają mu często pełnić rolę eksperta w mediach. Wielokrotnie udzielał wywiadów, wypowiadając się na temat schorzeń urologicznych i wiążących się z nimi zagrożeniach. Między innymi, w 2012 roku opowiadał czytelnikom portalu internetowego medonet.pl o priapizmie i metodach leczenia przypadłości.

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

71 305pokaż numer
(dzisiaj nieczynny)

Adres placówki

Gabinet Urologiczny dr Piotr Szulc
ul. Gwarna 6a
50-001 Wrocław

Godziny otwarcia

 • poniedziałeknieczynne
 • wtoreknieczynne
 • środanieczynne
 • czwartek19:00-17:00
 • piąteknieczynne
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Gabinet Urologiczny mieści się w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia. Bliska odległość od Śródmieścia umożliwia naszym pacjentom zapoznanie się z największymi atrakcjami miasta – w tym z otaczającymi Rynek zabytkowymi kamienicami, z gotyckim ratuszem, a także z Pałacem Królewskim i słynną Panoramą Racławicką. W niedalekiej odległości od ośrodka ciągnie się Promenada Staromiejska, którą mieszkańcy Wrocławia lubią spacerować w weekendy wzdłuż Fosy Miejskiej.

Jednym z naszych największych atutów jest znakomita lokalizacja, ułatwiająca szybkie dostanie się do dowolnego punktu miasta. Najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się w odległości ok. 150 m. Pacjenci spoza miasta w ciągu ok. pół godziny mogą dojechać do Portu Lotniczego im. M. Kopernika (11,5 km), natomiast Dworzec Kolejowy PKP Wrocław Główny mieści się ok. 200 m od naszego gabinetu.

Posiadamy gabinet również w prywatnej klinice Mediconcept ul Krzycka 94 http://www.mediconcept.pl/.

Zabiegi operacyjne wykonujemy w Klinice Mediconcept oraz w Klinice na Rajskiej ul. Rajska http://www.endoklinika.com.pl/.