Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

4,7 / 5  - 121 opinii
dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula Recepcja, poczekalnia Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet zabiegowy Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Recepcja, poczekalnia Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Recepcja, poczekalnia Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet zabiegowy Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet konsultacyjny Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Zabieg, operacja Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet konsultacyjny Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet zabiegowy Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Gabinet zabiegowy Praktyka Lekarska Joanna Wojciula dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska oraz dr Joanna Wojciula dr Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska dr Joanna Wojciula dr Joanna Wojciula Aparatura, sprzęt zabiegowy Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Recepcja, poczekalnia Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Recepcja, poczekalnia Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Wygląd zewnętrzny Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Wygląd zewnętrzny Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Holistic-Med Gabinet Ginekologii i Medycyny Estetycznej S.C. Wojciula & Roginiewicz - logo

Opis placówki

Holistic Med to specjalistyczny gabinet ginekologii i medycyny estetycznej, stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie komfort, piękno, a przede wszystkim zdrowie intymne. Nasza klinika jest obecna na białostockim rynku medycznym od stycznia 2015 roku. Jest jedną z najnowocześniejszych tego typu placówek w północno-wschodniej Polsce.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz bezpiecznych i bezinwazyjnych zabiegów z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Pomagamy kobietom w każdym wieku pozbyć się kłopotliwych i krępujących dolegliwości, takich jak m.in. nietrzymanie moczu bądź zespół rozluźnienie pochwy. Prócz tego dbamy o piękny i młody wygląd twarzy, stosując wysokiej jakości preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz botoksu.

Zatrudniamy jedynie wysokiej klasy specjalistów z dużym doświadczeniem, cechujących się bardzo dobrym podejściem do każdego pacjenta oraz empatią. W trosce o jakość swoich usług stale poszerzają swoje kwalifikacje, uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz sympozjach naukowych.

Warto pamiętać, iż ginekologia estetyczna nie ogranicza się wyłącznie do poprawiania wyglądu narządów intymnych, ale ma także aspekt psychiczny. Działamy holistycznie, starając się nie tylko zlikwidować problem, lecz również dotrzeć do jego źródła. Jest to szczególnie ważne, gdyż niezadowolenie z wyglądu i funkcjonowania narządów płciowych ma niekorzystny wpływ na codzienne życie pacjentek.

W naszym gabinecie gwarantujemy dyskrecję oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Udogodnienia dla pacjentów

Dokładamy starań, aby nasi pacjenci czuli się w Holistic-Med w pełni komfortowo. Chcemy zapewnić im dyskrecję, poczucie bezpieczeństwa oraz maksimum wygody, dlatego też przygotowaliśmy udogodnienia w postaci m.in.:

 • Nowoczesnego sprzętu – zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej przeprowadzamy najnowocześniejszym na świecie laserem MonaLisa Touch. Jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzają liczne badania kliniczne.
 • Dyskrecji – w naszych gabinetach mają Państwo gwarancję dyskrecji i anonimowości.
 • Komfortowych wnętrz – wnętrza kliniki zaaranżowaliśmy tak, aby czuli się w nich Państwo przyjemnie i bezpiecznie.
 • Obcojęzycznego personelu – lekarze Holistic-Med posługują się językiem angielskim, dzięki czemu pacjenci z zagranicy czują się u nas w pełni swobodnie.
 • Parkingu – przy obiekcie znajduje się parking z miejscami postojowymi przeznaczonymi dla pacjentów naszej kliniki.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula w Warszawie.

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Praktyka Lekarska Joanna Wojciula jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i bezinwazyjne procedury z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń oraz preparatów. Posiadamy nowoczesny laser MonaLisa Touch, za pomocą którego wykonujemy takie zabiegi jak rewitalizacja i lifting pochwy (również u kobiet po porodzie oraz w okresie menopauzy) czy korekta budowy anatomicznej.

Leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu i przeprowadzamy plastykę warg sromowych. Prócz tego nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi usunięcia bądź odtworzenia błony dziewiczej.

W zakresie medycyny estetycznej pomagamy pozbyć się nieestetycznych zmarszczek kwasem hialuronowym oraz botoksem. Oferujemy również zabiegi powiększania ust.

Opinie z internetu

Placówka Praktyka Lekarska Joanna Wojciula została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 121 opinii użytkowników z 3 różnych źródeł internetowych.

4,7

121 ocen
(z 3 źródeł)
5,0 / 5  (4 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,2 / 5  (5 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (112 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Opinie pacjentów

Jolanta
28 września 2017
5,0

Jestem bardzo zadowolona

5,0 - Jolanta
Bardzo mila, życzliwa obsługa.
Zabieg:  
Leczenie nietrzymania moczu (NTM) (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Joanna Wojciula
 
Szczegóły
NowaJa
(Józefów)
26 marca 2018
5,0

Bardzo polecam Doktor Joannę Wojciulę

5,0 - NowaJa
Bardzo podobało mi się podejście do pacjentki, sposób w jaki pani doktor zajęła się moim przypadkiem i to w jaki sposób koordynowała naszą współpracę, byleby wyszło dla mnie jak najkorzystniej. Polecam z czystym sercem!
Zabieg:  
Odtworzenie błony dziewiczej (wrzesień 2017)
Lekarz:  
lek. Joanna Wojciula
 
Szczegóły
Anna
21 listopada 2017
5,0

Nowoczesność

5,0 - Anna
Zabieg:  
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie (listopad 2017)
Lekarz:  
lek. Joanna Wojciula
 
Szczegóły
Anastazja
25 kwietnia 2017
5,0
5,0 - Anastazja
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie ginekologii estetycznej (kwiecień 2017)
Lekarz:  
lek. Joanna Wojciula
 
Szczegóły

Zespół

Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy, którzy gwarantują wysoką jakość swoich usług. O Państwa zdrowie zadbają: lek. Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, oraz lek. Joanna Wojciula, specjalista ginekologii i położnictwa.

Obie panie podwyższają swoje kwalifikacje, studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anty-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula.

Certyfikaty

Mimo, iż na białostockim rynku medycznym jesteśmy obecni dopiero od stycznia 2015 roku, to już zaskarbiliśmy sobie szacunek i wdzięczność wielu pacjentek, którym pomogliśmy uporać się z krępującymi problemami natury intymnej. Nie tylko przeprowadzamy zabiegi z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej, ale także staramy się propagować tę dziedzinę medycyny i pokazywać, że jest ona potrzebna.

Zatrudnieni przez nas lekarze to specjaliści, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, szkoląc się w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anty-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Prócz tego w ich dorobku znaleźć można liczne certyfikaty i dyplomy dokumentujące przebyte kursy oraz sympozja. 

Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula Klinika Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 626pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 21:00)

Adres placówki

Praktyka Lekarska Joanna Wojciula
ul. Ateńska 10
03-978 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek21:00-8:00
 • wtorek21:00-8:00
 • środa21:00-8:00
 • czwartek21:00-8:00
 • piątek21:00-8:00
 • sobota15:00-8:00
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Nasza klinika mieści się niedaleko centrum Białegostoku, przy ul. Elektrycznej 1. Jesteśmy oddaleni ok. 3 km od dworca autobusowego oraz PKP. Z kliniki do centrum dojdziemy spacerem w ok. 15-20 minut.