Analizator kwantowy Quantum - nowoczesne narzędzie diagnostyczne

Analizator kwantowy Quantum - nowoczesne narzędzie diagnostyczne

Niedobory witamin oraz mikro- i makroelementów mogą się nam wydawać mało istotne, jednak w rzeczywistości ich poziom w ogromnym zakresie determinuje funkcjonowanie całego organizmu. Mają one znaczący wpływ nie tylko na stan naszego zdrowia, ale również na samopoczucie. Zazwyczaj jednak nie mamy pojęcia, czy poziom tego czy innego składnika w naszym organizmie jest wystarczający, nie mamy też narzędzi, by się tego dowiedzieć. Obecnie jest to już możliwe – do takiej analizy wykorzystać można nowoczesny analizator kwantowy Quantum.

Zbilansowana dieta oraz tzw. higieniczny styl życia to podstawa dla zapewnienia organizmowi niezbędnych ilości składników mineralnych oraz witamin, a także mikro- i makroelementów. W dzisiejszych czasach jednak mało kto ma czas skupiać się na tym, co ląduje na naszym talerzu, żyjemy w ciągłym pędzie oraz stresie i mało śpimy – wszystko to prowadzi do niedoborów niezbędnych nam substancji. Niedobory te są o tyle groźne, że mogą przez długi czas nie dawać wyraźnych objawów, pozwalających na postawienie pewnej diagnozy, oddziałując przy tym na funkcjonowanie organizmu. Tymczasem odpowiedni poziom magnezu, selenu, witamin czy kwasu foliowego jest niezbędny do prawidłowego działania m.in. mózgu, układu nerwowego i innych struktur organizmu. 

Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej, Poznań, ul. Piątkowska 55

Precyzyjne określenie poziomu konkretnych witamin, aminokwasów i mikroelementów jest dziś możliwe i nie wymaga przeprowadzania skomplikowanych procedur medycznych – wystarczy krótkie badanie z pomocą analizatora kwantowego Quantum.

Analizator kwantowy Quantum: czym jest i jakie ma zastosowanie?

Urządzenie Quantum to nowoczesny, bardzo precyzyjny analizator kwantowy, umożliwiający przeprowadzenie dokładnego, szczegółowego testu całego organizmu bez konieczności zbierania wywiadu medycznego czy wykonywania nierzadko kosztownych badań diagnostycznych. Ten innowacyjny aparat bazuje na naukowej analizie oraz medycynie kwantowej, a jego skuteczność poparta została praktyką kliniczną. Wykorzystując analizę fal elektromagnetycznych, emitowanych przez komórki ludzkiego ciała, umożliwia przeprowadzenie biochemicznej analizy systemowej organizmu, której efektem są precyzyjne informacje na temat stanu zdrowia pacjenta.

Badanie analizatorem kwantowym Quantum jest bardzo szybkie – trwa zaledwie 60 sekund – a przy tym całkowicie bezpieczne dla pacjenta, bezbolesne i nieinwazyjne. Również przygotowanie do badania nie nastręcza pacjentowi żadnych problemów. W dniu badania należy zrezygnować z kawy, mocnej herbaty i napojów energetycznych, nie należy również pić alkoholu i palić papierosów. Na dwie godziny przed badaniem nie należy nic jeść, warto za to pić dużo wody, by zapewnić organizmowi odpowiedni stopień nawodnienia. Tuż przed badaniem pacjent powinien zdjąć biżuterię i odłożyć na bok wszystkie metalowe przedmioty, jakie przy sobie posiada, takie jak klucze czy telefon komórkowy.

Z pomocą urządzenia Quantum można przeprowadzić analizę około trzydziestu obszarów ludzkiego ciała, w tym zbadać funkcje wątroby (metabolizm białej, funkcje detoksykacyjne), przewodu pokarmowego (współczynnik perystaltyki żołądkowej, współczynnik wydzielania pepsyny) i pęcherzyka żółciowego (zawartość kwasów żółciowych), jak również wykonać analizę układu krążenia, mózgu i układy kostnego. Analizator pozwala określić poziom witamin (m.in. witamina A, B2, C, E, K), aminokwasów, koenzymów i pierwiastków śladowych, bada również ogólny stan fizyczny pacjenta, skórę (m.in. wilgotność, elastyczność i odporność) oraz skład ciała (m.in. poziom BMI, poziom metabolizmu podstawowego).

Naturmed Gabinet Medycyny Naturalnej, Poznań, ul. Piątkowska 55

Korzyści z przeprowadzenia analizy organizmu urządzeniem Quantum są bardzo liczne, a wśród nich możliwość oceny stanu zdrowia pacjenta. Analizator kwantowy ma zastosowanie w szeroko rozumianej profilaktyce zdrowotnej, a dzięki uzyskanym za jego pomocą informacjom pacjent może w skuteczniejszy sposób dbać o kondycję swojego organizmu, wdrażając odpowiednią dietę czy suplementację, pozwalającą na uzupełnienie wykrytych niedoborów. Badaniem urządzeniem Quantum wskazuje pacjentowi prawidłowy kierunek dbania o zdrowie oraz zbilansowaną dietę.

Komentarze (1)

Edyta 11 miesięcy temu

Przeprowadzacie zabieg podciecia ścięgien, mięśnia itp. przy kreczu szyi po wypadku komunikacyjnym u dorosłych? Odpowiedz

Tomografia zatok

Tomografia zatok

Tomografia zatok jest jednym z najczęściej zlecanych przez lekarzy badań przy diagnostyce chorób zatok przynosowych. Zaliczana do badań obrazowych, uważana jest za najbardziej precyzyjną metodę diagnostyki schorzeń zatok, szczególnie gdy mówimy... więcej »

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.