O ile rozmiarów można powiększyć biust preparatem Macrolane?

O ile rozmiarów można powiększyć biust preparatem Macrolane?

Macrolane jest nowoczesnym wypełniaczem na bazie kwasu hialuronowego, powszechnie wykorzystywanym w medycynie estetycznej do korekty rozmiaru i wyglądu różnych części ciała. Coraz chętniej bywa wykorzystywany jako bezpieczniejsza i odwracalna alternatywa chirurgicznego powiększenia piersi implantami silikonowymi.

Wypełniacze żelowe na bazie kwasu hialuronowego (naturalnej substancji, występującej w wielu narządach ludzkiego ciała) od lat znajdują szerokie zastosowanie w kosmetologii i medycynie estetycznej, m.in. do poprawy i korekty kształtu nosa, pośladków oraz piersi. 

wybierz miasto, w którym chcesz wykonać operację
Sprawdź ofertę »

Jednym z najpopularniejszych, wykorzystywanych w tym celu preparatów jest Macrolane. Wyprodukowany przy użyciu zaawansowanej technologii stabilizacji NASHA (Stabilized Non-Animal Hyaluronic Acid) charakteryzuje się minimalną modyfikacją łańcuchów kwasu hialuronowego. Pozwoliło to na otrzymanie produktu, różniącego się od naturalnego kwasu hialuronowego w mniej niż 1%. Minimalna modyfikacja cząsteczki zapewnia długotrwały efekt estetyczny oraz najwyższy profil bezpieczeństwa produktu.

Macrolane - jak bardzo można powiększyć biust tą metodą?

Preparat Macrolane coraz częściej bywa wybierany przez kobiety jako nieinwazyjna, w pełni bezpieczna i całkowicie odwracalna alternatywa dla chirurgicznych operacji powiększania piersi. Polecany jest zwłaszcza pacjentkom, które obawiają się wszczepiania silikonowych protez lub nie mają dokładnie sprecyzowanych oczekiwań co do wyglądu nowego biustu. Procedura trwa około 30-60 minut i polega na wstrzyknięciu przez specjalną kaniulę ok. 100-150 ml preparatu. Pozwala to na korektę asymetrii, podniesienie oraz zwiększenie rozmiaru piersi o 1-2 rozmiary. Efekt zabiegu jest natychmiastowy i utrzymuje się około 2 lat. Dla podtrzymania rezultatów zalecana jest aplikacja dodatkowych, niewielkich dawek preparatu (20-40 ml) co kilka miesięcy.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska