Klinika Galena

4,5 / 5  - 1098 opinii
Wygląd zewnętrzny Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Gabinet konsultacyjny Klinika Galena Gabinet konsultacyjny Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Sala operacyjna Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Kadra Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Zabieg, operacja Klinika Galena Kadra Klinika Galena Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Galena Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Galena Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Galena Aparatura, sprzęt zabiegowy Klinika Galena Pacjenci Klinika Galena Widok ogólny Klinika Galena Widok ogólny Klinika Galena Pokój, sala dla pacjentów Klinika Galena Pokój, sala dla pacjentów Klinika Galena Udogodnienia dla pacjentów Klinika Galena Udogodnienia dla pacjentów Klinika Galena Udogodnienia dla pacjentów Klinika Galena Udogodnienia dla pacjentów Klinika Galena Udogodnienia dla pacjentów Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Recepcja, poczekalnia Klinika Galena Wygląd zewnętrzny Klinika Galena Klinika Galena - logo

Opis placówki

Klinika ginekologiczna Galena powstała z inicjatywy lek. med. Bogdana Szymali. Stworzono ją z myślą o kompleksowej opiece medycznej  nad pacjentami w każdym wieku, począwszy od profilaktyki, poprzez badania diagnostyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, a skończywszy na leczeniu operacyjnym, zwłaszcza w oparciu o małoinwazyjne metody laparoskopowe, które są naszą specjalnością.

Klinika Galena oferuje pełen zakres procedur laparoskopowych i histeroskopowych w obrębie narządów rodnych pacjentek. Zabiegi te pozwalają na dokładną diagnostykę i niezwykle precyzyjne leczenie chirurgiczne miejsc zmienionych chorobowo. W odróżnieniu od tradycyjnych metod (laparotomii) laparoskopia znacznie zmniejsza inwazyjność zabiegów oraz skraca czas rekonwalescencji. W Klinice wykonuje się np. zabiegi usunięcia torbieli jajników i jajowodów, mięśniaków macicy oraz eliminowania ognisk endometriozy.

W 2015 roku w Klinice Galena wykonano nowatorski zabieg usunięcia ognisk endometriozy za pomocą laparoskopu i lasera CO2. Dzięki połączeniu tych dwóch metod specjaliści byli w stanie niezwykle precyzyjnie zidentyfikować rozsiane ogniska endometriozy i usunąć je bez naruszania zdrowych tkanek, co ma niebagatelne znaczenie dla pacjentek w trakcie leczenia niepłodności.

Nowością w Klinice są zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane przy pomocy lasera SmartXide2 V2LR włoskiej firmy DEKA. Ten wysokiej klasy sprzęt stworzony z myślą o poprawie życia intymnego kobiet sprawia, że zabiegi Mona Lisa Touch są całkowicie bezbolesne, minimalnie inwazyjne i niezwykle skuteczne. Emitowana w okolice miejsc intymnych wiązka lasera powoduje napięcie i obkurczenie ścianek pochwy oraz stymuluje błonę śluzową do wytwarzania kolagenu. W efekcie pochwa staje się bardziej elastyczna, zwarta, nawilżona, a to przekłada się na poprawę życia seksualnego, zmniejszenie dolegliwości związanych z menopauzą i nietrzymaniem moczu, a także na przyśpieszenie procesu rehabilitacji po porodzie.

Klinika Galena oferuje także szeroką gamę zabiegów chirurgicznych z zakresu ginekologii estetycznej, które mają na celu nie tylko poprawę wyglądu miejsc intymnych, ale także rozwiązanie wielu problemów i dolegliwości związanych z budową i kształtem narządów płciowych, niezależnie od tego, czy mają charakter wad wrodzonych, powstały w wyniku uszkodzenia w czasie porodu, czy też są spowodowane naturalnymi procesami starzenia się organizmu. W Galenie pacjentki mogą się poddać plastyce warg sromowych (labioplastyka) oraz pochwy (waginoplastyka), która z różnych przyczyn traci na elastyczności, a to przekłada się na zmniejszenie jakości życia kobiety.

Zapraszamy również na zabiegi z zakresu modelowania sylwetki. Liposukcja Body Jet to doskonałe rozwiązanie dla osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, szczególnie w takich obszarach ciała, jak łydki, kolana, ramiona, uda, brzuch oraz talia. Zabieg odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnej metody, mniej inwazyjnej i bezpieczniejszej niż standardowa liposukcja. Dzięki nowoczesnej technologii wykorzystywanej podczas przeprowadzania zabiegu Body Jet obrzęk pozabiegowy jest mniejszy, a jego efekt widoczny od razu. Do naszej oferty zabiegów medycyny estetycznej należy bardzo popularny w ostatnim czasie zabieg Endermologie LPG INTEGRAL na twarz i ciało, który polega na masażu podciśnieniowym. Wpływa on pozytywnie na redukcję cellulitu, wspiera usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawia napięcie i elastyczność skóry. 

Klinika zapewnia parom bezskutecznie starającym się o dziecko precyzyjną diagnostykę i aktualnie rekomendowane przez ESHRE metody stymulacyjne w leczeniu niepłodności. Jej oferta jest kierowana do tych pacjentów, którzy nie kwalifikują się do metod rozrodu opartych na zapłodnieniu pozaustrojowym (in vitro).

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz kompleksowe badania diagnostyczne, w tym badanie jakości nasienia. W Galenie mają Państwo możliwość ultrasonograficznego monitorowania owulacji przy użyciu najnowocześniejszego aparatu do USG Voluson E8 Expert z oprogramowaniem BT13 z możliwością pomiaru pęcherzyków jajnikowych, co pozwala na przeprowadzenie jeszcze skuteczniejszej stymulacji.

Klinika Galena oferuje także zabiegi inseminacji, a parom kwalifikujących się do zabiegu in vitro zapewnia kompleksową diagnostykę, leczenie oraz możliwość przeprowadzenia zapłodnienia pozaustrojowego we współpracującej z Galeną Kliniką Parens w ramach rządowego programu finansowanego ze środków publicznych.

Pacjentkom oczekującym przyjścia na świat swojego dziecka placówka oferuje badania prenatalne wykonywane w każdym z trzech trymestrów ciąży. Polegają one na badaniach USG uzupełnionych o badania biochemiczne z krwi matki (tylko w pierwszym trymestrze), bądź w przypadku podejrzeń wad genetycznych – o aminopunkcję.

Do dyspozycji pacjentów pozostają również specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii, oferujący konsultacje i podejmujący się leczenia pacjentów ze schorzeniami narządu ruchu, chirurgii ogólnej i onkologicznej, którzy oferują konsultacje i dokonują leczenia chirurgicznego w pełnym zakresie oraz urologii

Klinika Galena kładzie duży nacisk na wczesne wykrywanie chorób nowotworowych. Pacjentki mogą skorzystać z USG piersi z funkcją elastografii, wykonywanego przy pomocy najnowocześniejszych aparatów, szczepień przeciwko HPV oraz kompleksowej profilaktyki (pierwotnej i wtórnej) w kierunku zapobiegania rakowi szyjki macicy, z badań cytologicznych metodą klasyczną i cienkowarstwową, czy oznaczeń markerów nowotworowych.

W przypadkach, kiedy badania profilaktyczne wskazują na jakiekolwiek nieprawidłowości, przeprowadzamy kompleksowe badania diagnostyczne pozwalające rozwiać wątpliwości i podjąć skuteczne leczenie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Galena jest nowoczesną placówką wyposażoną w wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny i medyczny. Posiadamy między innymi:

 • kolposkop niemieckiej firmy Leisegang – umożliwia mikroskopowe obrazowanie szyjki macicy oraz pozwala na pobranie celowanych wycinków w trakcie badania,

 • ultrasonograf Voluson E8 z najnowszym oprogramowaniem BT13 i funkcją Doppler – służy do precyzyjnej diagnostyki narządów jamy brzusznej, piersi, tarczycy czy układu rozrodczego. Dzięki funkcji automatycznego pomiaru pęcherzyków jajnikowych jest wykorzystywany także w monitorowaniu owulacji,

 • platforma laserowa CO2 włoskiej firmy Deka – innowacyjny system laserowy służący do modelowania pochwy i sromu poprzez zabiegi MonaLisa Touch,

 • Body Jet - innowacyjne urządzenie do mniej inwazyjnej liposukcji, które wykorzystuje skupiony strumień wody do precyzyjnego oddzielania tkanki tłuszczowej od innych tkanek, co minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia,
 • Endermologie LPG INTEGRAL - system do masażu podciśnieniowego na ciało i twarz, pozwalający na poprawę napięcia skóry, redukcję cellulitu, odprowadzanie płynów i zbędnych produktów przemiany materii, wpływając na kształtowanie sylwetki,
 • histeroskop - urządzenie służące do przeprowadzania histeroskopii diagnostycznej oraz operacyjnej. Pozwala dokładnie ocenić czy i jakie patologiczne zmiany znajdują się w obrębie szyjki i jamy narządów rodnych kobiety,
 • laparoskop - urządzenie służące do diagnostyki i zabiegów w jamie brzusznej i miednicy w mało inwazyjny sposób, co skraca czas pobytu pacjenta w klinice, jak również czas jego rekonwalescencji po zabiegu. Jest to również metoda bardziej precyzyjna od klasycznej chirurgii i pozwala na wykrycie nawet bardzo małych zmian.

Udogodnienia dla pacjentów

Klinika Galena powstała z myślą o pacjentach, którzy cenią sobie wysoką jakość świadczonych usług i komfort w czasie całego procesu leczenia, dlatego placówka posiada różne udogodnienia:

 • nowoczesne wnętrza – pacjenci oczekują na zaplanowane zabiegi w jasnej i przestronnej poczekalni,

 • komfortowe sale pobytowe – o wysokim standardzie, przeznaczone dla pacjentów po zabiegach, z pełnym wyposażeniem oraz łazienkami,

 • zespół –  autem Kliniki jest grono specjalistów (zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek), którzy indywidualnie podchodzą do każdego pacjenta, mając na uwadze jego zdrowie i dobre samopoczucie,

 • klimatyzacja –  Klinika Galena jest wyposażona w urządzenia klimatyzacyjne.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Galena w Bielsku-Białej.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Galena jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Klinika Galena

Klinika ginekologiczna Galena powstała z myślą o kompleksowej opiece medycznej bazującej na odpowiedniej profilaktyce, wnikliwej diagnostyce i nowoczesnych metodach leczenia.

Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach laparoskopowych, wykonuje szereg procedur diagnostycznych w kierunku wczesnego wykrywania i leczenia nowotworów oraz właściwego rozpoznania i podjęcia skutecznego leczenia niepłodności. Specjaliści z Galeny udzielają też porad i konsultacji w zakresie chirurgii, urologii oraz ortopedii.

Lekarze z Kliniki Galena wiedza, jak ważne jest nie tylko zdrowie, ale też satysfakcja z własnego wyglądu i jakości życia, w tym również intymnego, dlatego przygotowali bogatą ofertę zabiegów ginekologii estetycznej. Posiadają nowoczesny sprzęt, który w rękach doświadczonych specjalistów z Kliniki Galena jest gwarancją zadowolenia leczących się u nas kobiet.

Szczegółowa oferta Kliniki Galena znajduje się w Cenniku poniżej:

Opinie z internetu

Placówka Klinika Galena została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.5 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 1098 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,5

1098 ocen
(z 4 źródeł)
4,6 / 5  (30 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,1 / 5  (70 ocen placówki na Google.pl)
4,5 / 5  (112 ocen placówki na Facebook.pl)
5,0 / 5  (886 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Klinika Galena to placówka powstała z inicjatywy lek. Bogdana Szymali. Stworzono ją z myślą o kompleksowej opiece medycznej nad pacjentami w każdym wieku, począwszy od profilaktyki, poprzez badania diagnostyczne z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, a skończywszy na leczeniu operacyjnym, zwłaszcza w oparciu o małoinwazyjne metody laparoskopowe. W odróżnieniu od tradycyjnych metod (laparotomii) laparoskopia znacznie zmniejsza inwazyjność zabiegów oraz skraca czas rekonwalescencji. Klinika Galena jest placówką, w której funkcjonują zarówno poradnie, jak i szpital. Przyjmują tu specjaliści z zakresu ginekologii, onkologii, urologii i ortopedii. W klinice przyjmuje dr n. med. Aleksander Targoński, który udziela porad i konsultacji, a także podejmuje się leczenia pacjentów borykającymi się ze schorzeniami układu moczowego o różnej etiologii. Klienci nie mogą nachwalić się Pana doktora. Najczęściej słyszę, że ma on prawdziwie profesjonalne podejście, a wyróżnia go dokładność i punktualność. Pan doktor przeprowadza szczegółowy wywiad i skrupulatnie bada. Wyjaśnia wszystko prostym językiem, konkretnie, jakie są warianty, jakie są plusy i minusy bez owijania w bawełnę. Wizyta przebiega w bardzo dobrej, bezstresowej atmosferze. Jednym zdaniem: tacy powinni być wszyscy lekarze." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Janina
(Tychy)
31 października 2018
5,0

Przyjazna klinika

5,0 - Janina
Duże problemy z dodzwonieniem się do rejestracji, ale za to na e-mail odpowiedź jest już po kilku minutach
W klinice Galena jest dobra organizacja pracy, nie trzeba czekać, lekarz jest punktualny, wizyty są dodatkowo potwierdzane, oddział szpitalny czysty z miłą atmosferą i dobrą obsługą.
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (październik 2018)
Lekarz:  
lek. Zbigniew Łucki
 
Szczegóły
Władysława
(Wieprz)
2 października 2017
5,0

Profesjonalna placówka

5,0 - Władysława
Miła obsługa. Trafna diagnoza. Jestem zadowolona i będę polecać
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (październik 2017)
Lekarz:  
lek. Tomasz Samorzewski
 
Szczegóły
Violetta
12 maja 2017
5,0
5,0 - Violetta
Świetne podejście do pacjenta,oraz pełen profesjonalizm
Dotyczy:  
Konsultacja ginekologiczna (maj 2017)
Lekarz:  
lek. Bogdan Szymala
 
Szczegóły
Robert Sz
(Czechowice-Dziedzice)
6 grudnia 2017
5,0

Korekta kostno-chrzęstna nosa

5,0 - Robert Sz
brak wifi, brak kanałów w telewizji
profesjonalna obsługa, fachowa robota, dr.Łucki rewelacja
Zabieg:  
Operacja nosa chrzęstnego i krzywej przegrody (grudzień 2017)
Lekarz:  
lek. Zbigniew Łucki
 
Szczegóły
Ash
(Bielsko-Biała)
30 stycznia 2018
4,0

Polecam

4,0 - Ash
Profesjonalne podejście, sprzęt dobrej jakości
Zabieg:  
Laparoskopia diagnostyczna w ginekologii (styczeń 2018)
 
Szczegóły
Władysława
(Wieprz)
24 lipca 2017
5,0
5,0 - Władysława
Polecam wszystkim znajomym pozdrawiam
Dotyczy:  
Konsultacja ortopedyczna (lipiec 2017)
Lekarz:  
lek. Tomasz Samorzewski
 
Szczegóły
Monika
(Andrychów)
2 czerwca 2017
5,0
5,0 - Monika
zbyt dugi czas oczekiwania w kolejce na wizytę w klinice
Zabieg:  
USG ginekologiczne i położnicze (czerwiec 2017)
Lekarz:  
lek. Bogdan Szymala
 
Szczegóły
Grażyna J.
21 stycznia 2020
5,0

Profesjonalizm pod każdym względem.

5,0 - Grażyna J.
Nie znajduję nic takiego.
Nade wszystko życzliwość i cierpliwość personelu - pacjent w stresie sytuacyjnym tego , moim zdaniem, potrzebuje najbardziej. Dobra organizacja pracy - to kolejny atut placówki.
Zabieg:  
Plastyka chirurgiczna powiek górnych (styczeń 2020)
Lekarz:  
lek. Zbigniew Łucki
 
Szczegóły
Gabriela
26 września 2019
5,0

Jestem zadowolona

5,0 - Gabriela
Cena - za wysoka
Zainteresowanie pacjentem
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (wrzesień 2019)
Lekarz:  
lek. Zbigniew Łucki
 
Szczegóły
Adel
(Twardorzeczka)
22 lipca 2019
5,0

Zdecydowanie polecam, jestem w 100% zadowolony.

5,0 - Adel
Jedyne, co moge tutaj wskazac, to nieco utrudniony kontakt bezposrednio z lekarzem. Jest raz w tygodniu w placowce, choc rozumiem stan rzeczy dlaczego nie moze byc czesciej, to moze to byc nieco klopotliwe w przypadku pilnej potrzeby kontaktu.
Profesjonalne podejscie do pacjenta, swietny kontakt organizacyjny + zaangazowanie personelu. Podczas zabiegu wysoko troska o komfort pacjenta.
Zabieg:  
Wazektomia (lipiec 2019)
Lekarz:  
dr n. med. Aleksander Targoński
 
Szczegóły

Zespół

Klinika Galena posiada doświadczonych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa, urologii, chirurgii oraz  ortopedii, anestezjologii i radiologii. Nasza kadra lekarzy i pielęgniarek tworzy zgrany zespół, którego nadrzędnym celem jest zdrowie i dobro pacjentek. Dlatego przyjmujący u nas specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe na krajowych i zagranicznych szkoleniach, zdobywają nowe doświadczenia i śledzą na bieżąco nowinki w zakresie nowoczesnych technologii i procedur medycznych.

Lek. Mateusz Kubica jest absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Zabrzu i posiada specjalizację z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Posiada doświadczenie kliniczne zdobywane w ramach pracy na Oddziale Chirurgi... więcej »
Zadzwoń: 33 399pokaż numer
33 399pokaż numer
Lek. Michał Mojżesz jest specjalistą w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Praktykę zdobywał pracując w różnych przychodniach, centrach medycznych i oddziałach szpitalnych, m.in. na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Szpitala pod Buka... więcej »
Zadzwoń: 33 399pokaż numer
33 399pokaż numer

Lek. Witold Smoleński pracuje w zawodzie od 2008 roku, kiedy uzyskał dyplom i uprawnienia lekarza. Zawodowo jest związany z Oddziałem Urologii Szpitala im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Posiada tytuł specjalisty urologa FEBU. Opublikował wiele doniesi... więcej »

Zadzwoń: 33 399pokaż numer
33 399pokaż numer

Lekarz medycyny Bogdan Szymala to doświadczony ginekolog-położnik i specjalista w dziedzinie ginekologii onkologicznej. Jest absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej (rocznik 1988). Cztery lata później zdobył pierwszy stopień specjalizacji z ginekologi... więcej »

Zadzwoń: 33 399pokaż numer
33 399pokaż numer

Doktor nauk medycznych Piotr Zdunek jest doświadczonym specjalistą w zakresie radiodiagnostyki. Uczelnię medyczną ukończył w 1989 roku, a cztery lata później otrzymał pierwszy stopień specjalizacji z radiodiagnostyki. Kolejny, drugi stopień specjaliza... więcej »

Zadzwoń: 33 399pokaż numer
33 399pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Klinika Galena.

Certyfikaty

Klinika Galena zachowuje najwyższe standardy, czego potwierdzeniem jest Certyfikat ISO/IEC 27001:2013 oraz ISO 9001:2008 w zakresie świadczenia usług medycznych, poradni specjalistycznych oraz działalności szpitalnej. Przyznano go placówce w 2015 roku.

Klinika może się również poszczycić znakomicie wykwalifikowaną kadrą. Przyjmujący w placówce lekarze są posiadaczami licznych certyfikatów potwierdzających ukończone przez nich szkolenia w zakresie wykonywanych procedur medycznych.

Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena Klinika Klinika Galena

Filmy

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

33 399pokaż numer

Adres placówki

Klinika Galena
ul. Żywiecka 71
43-300 Bielsko-Biała

Godziny otwarcia

 • poniedziałek20:00-7:00
 • wtorek20:00-7:00
 • środa20:00-7:00
 • czwartek20:00-7:00
 • piątek20:00-7:00
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Klinika ginekologiczna Galena mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Żywieckiej 71. Do najbliższej stacji kolejowej PKP Bielsko-Biała-Lipnik można dotrzeć pieszo w przeciągu kwadransa (odległość wynosi jeden kilometr).

Najbliższe Lotnisko w Krakowie-Balicach mieści się około 80 kilometrów od Kliniki.