Klinika Medifem

4,7 / 5  - 290 opinii
Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Kobiet Medifem - logo

Opis placówki

Klinika Medifem to pierwsza w Polsce klinika ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Od ponad dziesięciu lat wykonujemy najbardziej skomplikowane zabiegi i operacje z zakresu ginekologii plastycznej, estetycznej oraz ginekologii operacyjnej. Swoim doświadczeniem dzielimy się szkoląc ginekologów w zabiegach ginekologii plastycznej, w ramach PTGPiR – Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz publikując opracowania naukowe.

W naszej Klinice dostępny jest szereg zabiegów nie tylko z zakresu ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej, ale również chirurgii plastycznej i modelowania sylwetki. Nasi lekarze chirurdzy z sukcesami od lat przeprowadzają zabiegi liposukcji, abdominosplastyki oraz powiększania piersi implantami i tłuszczem, jak również plastyki i pomniejszania piersi.

W naszej Klinice dostępny jest szereg zabiegów nie tylko z zakresu ginekologii plastycznej i rekonstrukcyjnej,  ale również chirurgii plastycznej i modelowania sylwetki. Nasi lekarze chirurdzy z sukcesami od lat przeprowadzają zabiegi liposukcji, abdominosplastyki oraz powiększania piersi implantami i tłuszczem jak również plastyki i pomniejszania piersi.

W Klinice Medifem pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę lekarsko-położniczą, wyczerpującą konsultację, komfortowe warunki, miłą atmosferę oraz dyskrecję. Posiadamy nowoczesne sale operacyjne i najwyższej jakości sprzęt medyczny. Nasi pacjenci mają do dyspozycji dwuosobowe pokoje z węzłem sanitarnym, telewizją kablową i dostępem do Internetu.

Klinika Medifem powstała w odpowiedzi na potrzeby wielu kobiet. Rozpoczęła działalność w 1992 roku jako praktyka ginekologiczno-chirurgiczna, ale z czasem zwiększał się zakres przeprowadzanych w niej operacji. Obecnie oferuje pacjentkom pełen wachlarz zabiegów kosmetologicznych. Założycielem kliniki jest dr Andrzej Barwijuk, lekarz z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Medifem to pierwsza w Polsce klinika kosmetoginekologii – miejsce, w którym pacjentki znajdą pomoc i rozwiązanie każdego problemu. Korygujemy wrodzone deformacje anatomiczne, wykonując plastykę warg sromowych (labioplastykę). Usuwamy skutki wielokrotnych porodów poprzez plastykę krocza i pochwy. Przeprowadzamy zabiegi, których celem jest poprawa jakości życia seksualnego przychodzących do nas kobiet. Zajmujemy się również diagnostyką i leczeniem urazów narządów ruchu, endokrynologią i dermatologią estetyczną.

Oferujemy gabinet internistyczny, nowoczesny sprzęt diagnostyczny (m.in. aparat ultrasonograficzny 3D/4D) oraz podstawową i specjalistyczną opiekę ginekologiczną. Pomagamy parom z problemem niepłodności i prowadzimy ciążę. Leczymy pacjentki z inkontynencją, zespołem policystycznych jajników (PCO) i endometriozą. Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych pacjentek niezwykle istotną kwestią jest dyskrecja i poczucie bezpieczeństwa. W Medifem mogą na to liczyć – zapewniamy im komfortowe warunki pobytu, intymną atmosferę, pełen profesjonalizm medyczny, a także miłą opiekę lekarsko-pielęgniarską.

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Klinika Medifem nie tylko przeprowadza innowacyjne zabiegi kosmetoginekologiczne, jest także wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Dzięki niemu może zapewnić pacjentkom w ciąży najlepsze możliwości obserwacji ruchów swojego nienarodzonego dziecka. Wśród aparatury medycznej, jaką wykorzystujemy podczas diagnostyki i zabiegów, znajduje się:

 • Aparat ultrasonograficzny 3D/4D – to zaawansowane urządzenie do diagnostyki ultradźwiękowej, dzięki któremu uzyskuje się trójwymiarowy obraz badanych struktur. Ultrasonografia 3D z funkcją czasu, czyli tak zwana ultrasonografia czterowymiarowa (4D), jest stosowana przy badaniu płodu, ponieważ pozwala obserwować ruchy i mimikę dziecka.
 • Aparat KTG – klinika posiada również kardiotokograf do monitorowania tętna płodu i czynności skurczowej macicy. Badanie stosowane jest w ramach opieki przedporodowej oraz w trakcie porodu – umożliwia to wcześniejsze wykrycie sytuacji zagrażających życiu płodu i ciężarnej.
 • IPL – urządzenie IPL (Intense Pulse Light, pulsacyjne źródło światła) w swoim działaniu przypomina laser. Emituje intensywnie pulsującą wiązkę promieni świetlnych o różnej długości i rozproszeniu, dzięki czemu docierają do poszczególnych warstw skóry i działają kompleksowo.Technologia IPL stosowana jest przy usuwaniu nadmiernego owłosienia bądź rozszerzonych naczynek krwionośnych. Wykorzystuje się ją także przy leczeniu trądziku.
 • Kamera z torem do insuflacji – nowoczesny sprzęt medyczny stosowany przy zabiegach z zakresu chirurgii laparoskopowej. Kamera pozwala na uzyskiwanie zbliżeń operowanych organów, a cały przebieg operacji widoczny jest na ekranie monitora. System nie tylko ułatwia pracę chirurgowi, ale także znacząco wpływa na zmniejszenie inwazyjności, a tym samym bolesności zabiegu. Zmniejsza się również okres rekonwalescencji.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

Przykładamy ogromną wagę do zapewnienia naszym pacjentom komfortowych warunków leczenia. Pragniemy, aby pobyt u nas był przyjemnością.

 • Nowoczesny budynek – Medifem mieści się w eleganckim 2-piętrowym budynku z windą, stworzonym z myślą o wygodzie naszych gości. Priorytetem kliniki jest zapewnienie pacjentom możliwości kompleksowego leczenia w jednym miejscu. W budynku mieści się gabinet chirurgiczny-dermatologiczny, dwa gabinety ginekologiczne, punkt pobrań oraz gabinet położniczy. Posiadamy dwie sale zabiegowe, salę operacyjną, w klinice znajduje się również sterylizatornia, punkt pielęgniarski i pokój lekarski.
 • Profesjonalna sala operacyjna – sala, w której przeprowadzamy zabiegi chirurgiczne, oprócz lampy operacyjnej, stołu i aparatu do znieczuleń jest wyposażona także w nowoczesny unit laparoskopowy.
 • Stylowa poczekalnia – nasi pacjenci przed zabiegiem mogą zrelaksować się w przestronnej poczekalni. Ciepłe, pastelowe kolory ścian i szerokie, wygodne kanapy sprawiają, że wnętrze poczekalni jest przytulne mimo jej dużej przestrzeni.
 • Klimatyzacja z filtrami Hepa – wnętrza ośrodka są w pełni klimatyzowane. Na jego terenie zamontowano wysokowydajne filtry powietrza, eliminujące cząsteczki kurzu, usuwające bakterie, pyłki i zarodniki pleśni. Filtr HEPA usuwa do 99,97% zanieczyszczeń i zarazków z powietrza, tak więc w naszej klinice alergicy będą czuć się nie tylko swobodnie, ale i bezpiecznie.
 • Pokoje dla pacjentek – klinika posiada pięć dwuosobowych pokoi chorych z pełnymi węzłami sanitarnymi i TV/DVD. Przebywającym u nas gościom zapewniamy wysoki standard pobytu oraz intymną atmosferę.

Cennik

Przedstawiamy ceny zabiegów i konsultacji wykonywanych w Klinika Medifem w Warszawie.

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Medifem jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Klinika Medifem

Nasza klinika specjalizuje się w ginekologii estetycznej, zwanej także kosmetoginekologią. Dzięki nam pacjentki mają możliwość poprawy funkcjonalności i estetyki narządów płciowych. Do najczęściej przeprowadzanych przez nas zabiegów kosmetoginekologicznych należy waginoplastyka, czyli plastyka pochwy. Poddają jej się kobiety, które w wyniku wielu porodów odczuwają dyskomfort i zmniejszenie elastyczności pochwy. W wielu przypadkach łączymy waginoplastykę z plastyką krocza (perineoplastyką). Pacjentki zgłaszają się do nas również na odsysanie tłuszczu ze wzgórka łonowego i warg sromowych, powiększanie punktu G (G-shot) i łechtaczki (clitoroplastyka) – zabiegi, które służą zwiększeniu intensywności doznań seksualnych. Z kolei wykonywana przez nas labioplastyka, będąca korekcją zbyt małych lub zbyt dużych warg sromowych, niweluje ból i kompleksy pacjentek. Pełni więc także rolę terapeutyczną.

Coraz częściej przeprowadzamy zabiegi hymenotomii bądź hymenoplastyki (usunięcia bądź odtworzenia błony dziewiczej). Nasi pacjenci mogą się również poddać zabiegom z zakresu chirurgii plastycznej. Wykonujemy plastykę piersi (podnoszenie, powiększanie i mastopeksja), korygujemy kształt uszu, podbródka i nosa. W naszej klinice przeprowadza się również lifting twarzy i czoła oraz liposukcję.

Co leczymy

Klinika Medifem oferuje wykonywane w trybie jednodniowym zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej. Zaliczają się do nich, między innymi, operacyjne zabiegi żylaków, wycinanie wyrostka robaczkowego oraz usuwanie kamicy pęcherzyka żółciowego (cholecystektomia). Leczymy przepukliny pooperacyjne, pępkowe, pachwinowe i udowe, a także wycinamy guzy sutka. Nasi specjaliści pomagają parom uporać  się z niepłodnością – wykonują przy tym histerosalpingografię (HSG), badają nasienie i przeprowadzają inseminację.

Zajmujemy się również każdym problemem endokrynologicznym. Leczymy zespoły androgenizacji pochodzenia jajnikowego i nadnerczowego, niedobory wzrostu, przedwczesne i opóźnione dojrzewanie płciowe. Oferujemy pomoc dzieciom z chorobami tarczycy i otyłością. Leczymy halluksy, zespół cieśni nadgarstka oraz cieśni podbarkowej, zajmujemy się także przykurczem palców ręki spowodowanym zwłóknieniem rozcięgna ręki.

Opinie z internetu

Placówka Medifem została oceniona przez pacjentów jako znakomita. Średnia ocena wynosi 4.7 w skali 5 stopniowej i została skalkulowana na podstawie 290 opinii użytkowników z 4 różnych źródeł internetowych.

4,7

290 ocen
(z 4 źródeł)
4,7 / 5  (15 ocen placówki na Tourmedica.pl)
4,4 / 5  (14 ocen placówki na Google.pl)
5,0 / 5  (11 ocen placówki na Facebook.pl)
4,5 / 5  (250 ocen placówki na Znanylekarz.pl)

Ocena Tourmedica.pl

"Klinika Kobiet Medifem to, jak sama nazwa wskazuje, placówka stworzona z myślą o kobietach. Początkowo specjalizowała się w usługach z zakresu ginekologii i chirurgii, by z czasem rozszerzyć działalność o dziedziny pomagające kobietom w poprawie jakości ich życia. Pracują tu specjaliści o obszernej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu: chirurdzy, onkolodzy, ginekolodzy, dermatolodzy, ortopedzi oraz anestezjolodzy. Zabiegi oferowane są w zakresie: ginekologii oraz ginekologii plastycznej, chirurgii plastycznej, uroginekologii, endokrynologii, dermatologii estetycznej i ortopedii. Właścicielem placówki Medifem jest dr Andrzej Barwijuk, którą prowadzi przy współpracy z synem Michałem Barwijukiem oraz innymi doświadczonymi specjalistami. Klientki kliniki Medifem szukają zwykle pomocy z zakresu ginekologii estetycznej. W ich ocenie dr Andrzej Barwijuk jest bardzo kompetentnym, ciepłym oraz wybitnym fachowcem w swojej dziedzinie. Zabiegi wykonuje perfekcyjnie, a opieka po samym zabiegu jest rewelacyjna. Pacjentki twierdzą, iż od samej konsultacji przed zabiegiem, czują się dobrze „zaopiekowane”. Doktor szczegółowo opisuje zabieg i odpowiada na wszelkie pytania, szczególnie te dotyczące rekonwalescencji." - Ewa A. (Doradca Pacjenta w Tourmedica.pl)

Opinie pacjentów

Justina
7 lutego 2018
5,0
5,0 - Justina
I can say, that I was impressed with the clinic’s personell and care! I also spend the night there and was taken care of amazingly! Am so happy I found this clinic and this doctor!
Zabieg:  
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Barwijuk
 
Szczegóły
Martulka19
20 października 2017
5,0

******

5,0 - Martulka19
Witam! Klinika jest rewelacyjna, godna polecenia. Wszyscy bardzo mili, człowiek czuje się jak w domu.
Zabieg:  
Liposukcja brzucha (wrzesień 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Barwijuk
 
Szczegóły
Zbigniew
10 maja 2017
5,0
5,0 - Zbigniew
Po pierwszej wizycie jestem zadowolony z konsultacji i czekam na umówiony zabieg
Dotyczy:  
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej (maj 2017)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Barwijuk
 
Szczegóły
Sabina
6 sierpnia 2019
4,0

Plastyka pochwy

4,0 - Sabina
Bardzo czysta i zadbana klinika, personel bardzo profesjonalny nie spodziewałam się takiej obsługi
Zabieg:  
Plastyka pochwy (lipiec 2019)
Lekarz:  
lek. Michał Barwijuk
 
Szczegóły
Monika J
1 lutego 2018
5,0

Godna polecenia klinika

5,0 - Monika J
Super opieka, profesjonalny lekarz
Zabieg:  
Plastyka pochwy (styczeń 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Barwijuk
 
Szczegóły
Irmina B
1 kwietnia 2019
5,0

Jestem zadowolona z kliniki z malym wyjatkiem oczekiwania na badania

5,0 - Irmina B
Troche dlugi okres oczekiwania na wyniki badan
Szybka i bardzo mila obsluga i mily personel
Zabieg:  
Histeroskopia operacyjna (marzec 2019)
Lekarz:  
lek. Michał Barwijuk
 
Szczegóły
Elżbieta
15 lutego 2019
5,0

Polecam

5,0 - Elżbieta
-
Bardzo miła obsługa. Czysto. Panie pomagały we wszystkim. Aż chciałoby się tam z nimi pracować
Zabieg:  
Plastyka brzucha (luty 2019)
Lekarz:  
lek. Michał Barwijuk
 
Szczegóły
Joanna
(Puławy)
11 lutego 2019
5,0

Zabieg przebiegł bezboleśnie, miła atmosfera. Polecam

5,0 - Joanna
Miła i kompetentna obsługa
Zabieg:  
Kriokonizacja szyjki macicy (luty 2019)
Lekarz:  
lek. Michał Barwijuk
 
Szczegóły
Ewa
(Piaseczno)
29 stycznia 2019
5,0

Jestem bardzo zadowolona. Żadnych przkrych odczuć.

5,0 - Ewa
Kompetentna opieka medyczna. Dobra atmosfera. Życzliwość. Czystość.
Zabieg:  
Usunięcie macicy przezpochwowe (styczeń 2019)
Lekarz:  
lek. Michał Barwijuk
 
Szczegóły
Anetam
21 maja 2018
5,0

Bardzo dziekuję za profesjonalną obsługę.

5,0 - Anetam
niezwykle przychylne podejście do potrzeb Pacjentek.
Zabieg:  
Leczenie nietrzymania moczu u kobiet taśmą TVT / TOT (maj 2018)
Lekarz:  
dr n. med. Andrzej Barwijuk
 
Szczegóły

Zespół

Właściciel kliniki Medifem, dr n. med.Andrzej Jan Barwijuk, jest ginekologiem-położnikiem, oraz kosmetoginekologiem. Wiedza i doświadczenie lekarza pozwala pacjentkom czuć się w pełni bezpiecznie podczas przeprowadzanych zabiegów. Przy operacjach wymagających znieczulenia ogólnego pracuje z nim lek. med. Tomasz Beszta-Borowski, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Dr Barwijuk zaprosił do współpracy również innych wykwalifikowanych lekarzy, wśród których znajdują się chirurdzy, dermatolodzy, onkolodzy, anestezjolodzy, ginekolodzy i ortopedzi. Leczeniem endokrynologicznym i ginekologicznym w klinice zajmuje się dr n. med. Ewa Juchnicka, specjalista endokrynologii, położnictwa i chorób kobiecych. Pacjentkom pomaga także dr n. med. Marek Litmanowicz, ginekolog-położnik. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonuje dr n. med. Stanisław Borczewski, specjalista chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Leczenie dermatologiczne przeprowadza lek. med. Łukasz Preibisz, dermatolog, natomiast dr n. med. Piotr Świąder zajmuje się ortopedią i traumatologią. W klinice pracuje także lekarz internista Bartłomiej Bieleń.

Lek. med. Łukasz Kupis jest absolwentem I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu dyplomowego nawiązał współpracę z Oddziałem Urologii Szpitala Bielańskiego. Dzięki pracy w oddziale sukcesywnie poszerza wiedzę teoretyczn... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

lek. Michał Barwijuk

specjalista ginekologii i położnictwa, ginekolog plastyczny

 (8 opinii)

Lek. med. Michał Barwijuk jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Dyplom uzyskał w 2009 roku. Obecnie pracuje jako asystent w Klinice Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej w Szpitalu MSW w Warszawie pod kierownictwe... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Doktor nauk medycznych Andrzej Jan Barwijuk to lekarz z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 1990 roku, rok później zdobył specjalizację II stopnia z ginekologii i położnictwa. Od 1993 do 2006 roku obejmowa... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

dr hab. n. med. Tadeusz Issat

ginekolog-położnik Warszawa, specjalista endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości

Dr hab. n. med. Tadeusz Issat ukończył Warszawski Uniwersytet Medyczny. Posiada tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej z medycyną rozrodu. Tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych otrzymał za bada... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Lek. med. Antonina Lisowska jest absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała po obronie pracy pt.: „Obrazowanie guzków płuc w Rezonansie Magnetycznym w porównaniu do Tomografii Kompu... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Mgr Katarzyna Marek jest absolwentką kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Nie ustaje w rozwijaniu i poszerzaniu swoich kompetencji zawodowych, czego dowodem są liczne dyplomy uzyskane w trakcie ... więcej »

Zadzwoń: 22 462pokaż numer
22 462pokaż numer

Efekty

Prezentujemy zdjęcia przed i po zabiegach wykonanych w Medifem.

Certyfikaty

Naszym najważniejszym osiągnięciem jest fakt, iż jesteśmy pionierami ginekologii estetycznej w kraju. Klinika Medifem zaczęła  wykonywać kosmetoginekologiczne zabiegi jako pierwsza na polskim rynku medycznym. Możemy poszczycić się również tym, że jako jedyni w Polsce posiadamy Certyfikaty i Członkostwo Międzynarodowego Towarzystwa Kosmetoginekologicznego

Natomiast umiejętności i doświadczenie kierującego kliniką dr Barwijuka zostały docenione przez uznane autorytety medyczne. Specjalista jest członkiem międzynarodowych towarzystw medycznych, wśród których można wymienić: Amerykańskie Towarzystwo Kosmetoginekologiczne, Amerykański Instytut Ginekologii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Amerykańskie Towarzystwo Ginekologii Laparoskopowej. Doktor należy także do Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Wideochirurgii.

Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem Klinika Medifem

Rejestracja wizyt

Umawianie wizyt lub pytania
prosimy kierować pod numer telefonu:

22 462pokaż numer
(czynny dzisiaj w godz. 8:00 - 18:00)

Adres placówki

Klinika Medifem
ul. Puławska 488
02-884 Warszawa

Godziny otwarcia

 • poniedziałek19:00-9:00
 • wtorek19:00-9:00
 • środa19:00-9:00
 • czwartek19:00-9:00
 • piąteknieczynne
 • sobotanieczynne
 • niedzielanieczynne

Dojazd

Pacjenci kliniki Medifem mają szerokie możliwości dojazdu na zabieg. Lokalizacja w Warszawie, ośrodku połączonym liniami kolejowymi z głównymi miastami Polski, a także bliska odległość międzynarodowego Lotniska im. Chopina sprawia, że do placówki można dostać się bez problemu praktycznie z dowolnego miejsca w kraju czy za granicą.

Orientacyjne odległości od najważniejszych punktów:

 • Lotnisko Warszawa Okęcie – ok. 8,6 km
 • Stacja PKP Warszawa Centralna – 12,7 km
 • Tor wyścigów konnych Służewiec – 6,6 km
 • Galeria Mokotów – 8,3 km
 • Fashion House – 6,8 km