3g Dentist - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
14:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 15:00
środa
14:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 17:00
piątek
8:00 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Proponujemy Państwu kompleksowe usługi stomatologiczne. 

Zajmujemy się profilaktyką stomatologiczną, w ramach której wykonujemy skaling, piaskowanie i fluoryzację zębów. Pacjentów, którzy pragną posiadać śnieżnobiały uśmiech, zapraszamy na zabieg wybielania zębów.

Przeprowadzamy profesjonalną diagnostykę stanu jamy ustnej i zębów (w tym m.in. diagnostykę rentgenowską) oraz wykonujemy szereg zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej (m.in. wypełnienia kompozytowe i estetyczne). Pomagamy pacjentom z próchnicą oraz osobom z zaawansowaną chorobą miazgi zęba (leczenie kanałowe). Mamy duże doświadczenie w endodoncji – zajmujemy się pierwotnym i wtórnym leczeniem, jak również usuwaniem narzędzi i wkładów.

W ramach procedur protetycznych uzupełniamy brak jednego lub kilku zębów z zastosowaniem mostów ceramicznych i metaloceramicznych, a pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy również protezy ruchome (akrylowe, szkieletowe). Wykorzystujemy wkłady z włókna szklanego, nakłady (Onlay, Overlay) kompozytowe i ceramiczne oraz korony.

Ponadto specjalizujemy się w leczeniu implantologicznym oraz sterowanej regeneracji kości. Dodatkowo oferujemy zabiegi chirurgiczne takie jak ekstrakcje zwykłe czy chirurgiczne zębów.

Uzupełnieniem naszej oferty są zabiegi medycyny estetycznej, podczas których pomagamy pacjentom pozbyć się niedoskonałości skóry w małoinwazyjny sposób. Redukujemy zmarszczki toksyną botulinową oraz wypełniamy bruzdy kwasem hialuronowym. Posiadamy również doświadczenie w modelowaniu konturu twarzy oraz uwydatnianiu ust.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik 3g Dentist jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska