poniedziałek
nieczynne
wtorek
12:00 - 19:00
środa
nieczynne
czwartek
12:00 - 19:00
piątek
12:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Gabinet Medycyny Estetycznej Agata Mazurek oferuje pacjentom konsultacje i zabiegi poprawiające wygląd twarzy i ciała oraz zwalczające oznaki starzenia. W zakres usług wchodzi także leczenie bruksizmu i nadpotliwości oraz trądzika różowatego. Oferta obejmuje szereg zabiegów niwelujących cellulit, rozstępy czy opadanie powiek. W codziennej pracy doktor Mazurek wykorzystuje nowoczesne metody i urządzenia, takie jak m.in. generator plazmy PLEXR czy aparat do elektrolizy Apilus.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Gabinet Medycyny Estetycznej Agata Mazurek jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska