A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Gabinet zabiegowy A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Gabinet zabiegowy A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Gabinet zabiegowy A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia Gabinet zabiegowy A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

Informacje ogólne o A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia

A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia to nowoczesna klinika usytuowana w Białymstoku. Świadczy usługi z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, podologii i trychologii, oferuje również makijaż permanentny. Do naszego zespołu należą specjaliści z dużym doświadczeniem zawodowym, sukcesywnie podnoszący kwalifikacje i zdobywający nowe umiejętności, co pozwala zagwarantować pacjentom profesjonalną opiekę. W codziennej pracy korzystamy z najwyższej jakości sprzętu oraz sprawdzonych preparatów.

Zabiegi poprzedzamy komputerową diagnostyką stanu skóry (A-ONE Smart), która umożliwia nam dobór najbardziej optymalnej metody zabiegowej i uzyskanie najbardziej satysfakcjonujących rezultatów.

Wykonujemy zabiegi odmładzające na bazie atelokolagenu, który zapewnia naturalną regenerację skóry, odtwarza włókna kolagenowe oraz pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Zagęszcza skórę, poprawia jej napięcie i jędrność, a także opóźnia procesy starzenia.

Przeprowadzamy zabiegi z użyciem skupionej wiązki fal ultradźwiękowych – HIFU. Metoda cechuje się wszechstronnością zastosowania, jest efektywna w liftingu, ujędrnianiu skóry, leczeniu cellulitu, a także w modelowaniu sylwetki i redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej. Obecnie zabieg ten jest uważany za jedną z najskuteczniejszych procedur medycyny estetycznej. Jego rezultaty są porównywalne z liftingiem chirurgicznym.

Do głębokiej regeneracji, odmłodzenia i odświeżenia skóry wykorzystujemy m.in. osocze bogatopłytkowe zawierające komórki macierzyste i skoncentrowane czynniki wzrostu (CGF). Ich zadaniem jest pobudzenie innych komórek do podziału i odnowy. Metodę CGF uważa się aktualnie za jedną z najbardziej bezpiecznych, ponieważ czynniki wzrostu są pozyskiwane z krwi pacjenta. Czyni ją to w pełni naturalną i pozbawioną ryzyka powikłań takich jak np. alergia.

Zapraszamy Państwa na zabiegi z pogranicza chirurgii plastycznej – wykonywane urządzeniem Plasmage, działającym w oparciu o zjawisko plazmy. Procedury tego typu umożliwiają szybkie i bezpieczne usuwanie zmian skórnych. Często wykonywanym zabiegiem jest blefaroplastyka (korekcja opadających powiek), ale Plasmage sprawdza się także w likwidacji włókniaków, kępek żółtych czy brodawek wirusowych.

Zakres usług kliniki obejmuje zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych za pomocą Thermavein. Metoda powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie i badania naukowe prowadzone przez brytyjski autorytet w dziedzinie chirurgii naczyniowej – Briana Newmana. Proces jednobiegunowej termokoagulacji UTC, zastosowany w Thermavein, polega na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii wysokiej częstotliwości do drobnych naczyń krwionośnych za pomocą cienkiej igły. Dzięki precyzji działania nie ma ryzyka uszkodzenia sąsiednich tkanek. Co ważne dla pacjenta, terapia wiąże się z o wiele mniejszym dyskomfortem niż inne techniki. Ponadto zabieg można wykonywać na całej twarzy, włącznie z tak delikatnymi miejscami jak powieki czy skrzydełka nosa.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmuje laseroterapia. Posiadamy zaawansowaną technologię (Duetto MT EVO), dzięki której możemy przeprowadzać szeroką gamę zabiegów z użyciem lasera, w tym fotoodmładzanie, zamykanie zmian naczyniowych, epilację, usuwanie przebarwień czy też leczenie grzybicy paznokci.

Osoby zainteresowane redukcją zmarszczek mimicznych mogą poddać się zabiegowi z użyciem toksyny botulinowej (botox). W celu odmłodzenia wyglądu wykorzystujemy także preparaty na bazie kwasu hialuronowego. W redukcji zmarszczek i bruzd oraz w modelowaniu owalu twarzy stosujemy hydroksyapatyt wapnia.

Kolejnym proponowanym przez nas zabiegiem jest karboksyterapia, która doskonale sprawdza się w redukcji rozstępów i cellulitu. Oferujemy radiofrekwencję mikroigłową (termolifting), dedykowaną pacjentom pragnącym zniwelować skutki starzenia się skóry, ujędrnić skórę całego ciała, jak również pozbyć się rozstępów, blizn potrądzikowych, rozszerzonych porów czy cieni pod oczami. Osobom chcącym usunąć lokalnie nagromadzoną tkankę tłuszczową proponujemy alternatywę liposukcji chirurgicznej – lipolizę iniekcyjną, która daje najlepsze rezultaty w połączeniu z zabiegami liposukcji ultradźwiękowej.

Przeprowadzamy mezoterapię igłową – zabieg dedykowany pacjentom chcącym pozbyć się niedoskonałości skóry. Sprawdza się w wygładzaniu zmarszczek, poprawie napięcia i nawilżenia skóry oraz w terapii nadmiernego wypadania włosów i cellulitu.

Wykonujemy peelingi medyczne, indywidualnie dobierane do potrzeb skóry danego pacjenta.

W ramach usług z zakresu kosmetologii oferujemy Państwu depilację woskiem. Zajmujemy się również pielęgnacją twarzy i całego ciała, a także dłoni i stóp. Przeprowadzamy zabiegi poprawiające oprawę oka (henna, przedłużanie i lifting rzęs), ponadto wykonujemy makijaż permanentny. Nieodłącznym elementem naszej oferty są zabiegi trychologiczne i podologiczne oraz możliwość zaopatrzenia się w znakomitej jakości dermokosmetyki do pielęgnacji domowej.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W klinice A&A Medycyna Estetyczna i Kosmetologia wykonujemy kompleksowe zabiegi na twarz i ciało. W ramach medycyny estetycznej oraz kosmetologii wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i preparaty światowych marek, które zostały dokładnie przetestowane pod względem bezpieczeństwa i skuteczności. Do naszego wyposażenia należy m.in.:

  • Plasmage – urządzenie medyczne marki Brera Medical Technologies, wykorzystujące zjawisko plazmy. Przeznaczone m.in. do nieinwazyjnego usuwania niedoskonałości i zmian skórnych. Aparat działa punktowo i precyzyjnie – dokładnie w miejscu poddawanym zabiegowi. Po jego użyciu nie zostają blizny, a zdrowe tkanki pozostają nienaruszone. 

  • Platforma laserowa Duetto MT EVO – urządzenie włoskiej firmy Quanta System. Dzięki wykorzystaniu dwóch różnych długości fal laserowych (laser aleksandrytowy i neodymowo-yagowy) umożliwia uzyskanie lepszych efektów zabiegowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa pacjenta. Stosowane w zabiegach likwidacji zbędnego owłosienia, redukcji płytkich przebarwień, skuteczne również w usuwaniu teleangiektazji (tzw. pajączków) i leczeniu grzybicy płytki paznokciowej. Wykorzystywane także w fotoodmładzaniu.

  • Ulverin – urządzenie marki Robomax, opierające się na technologii HIFU, czyli skoncentrowanej energii ultradźwięków. Uzyskujemy efekt bezinwazyjnego liftingu skóry, obserwując stopniowe unoszenie i ujędrnienie skóry twarzy i ciała.

  • Ulverin R – urządzenie marki Robomax, stosowane do radiofrekwencji mikroigłowej (termolifting). Wykorzystuje fale elektromagnetyczne o częstotliwości fal radiowych, które wysyłają impuls, ogrzewając skórę właściwą do temperatury między 45 a 60°C. Efektem zabiegu jest przebudowa skóry i przywrócenie jej gęstości.

  • Thermavein – urządzenie stosowane do zamykania rozszerzonych naczynek krwionośnych na całej twarzy, w tym w tak delikatnych i wrażliwych miejscach jak powieki. Zastosowana w nim technologia jednobiegunowej termokoagulacji UTC dostarcza kontrolowaną dawkę energii wysokiej częstotliwości do drobnych naczyń krwionośnych. Prąd o radiowej częstotliwości jest przekazywany wyłącznie do słabych lub uszkodzonych naczynek krwionośnych. 

  • A-ONE Smart – urządzenie koreańskiej firmy Bomtech Electronics CO, Ltd. służące do komputerowej diagnostyki stanu skóry. Umożliwia zbliżenie i powiększenie wybranego obszaru zdjęcia celem dokładniejszego przebadania skóry. Wyniki analizy pokazują szczegółowy obraz skóry pacjenta w formie danych liczbowych oraz wykresu, z którego można odczytać, co powinno być przedmiotem terapii. Aparat pozwala również śledzić zmiany zachodzące w skórze i ocenić skuteczność prowadzonej terapii. 

Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy szereg udogodnień dla pacjentów, dzięki którym na każdym etapie wizyty mogą się czuć komfortowo i swobodnie.

  • Profesjonalizm i doświadczenie – zabiegi przeprowadza wykwalifikowany zespół specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii. 

  • Nowoczesność – w swojej pracy wykorzystujemy jedynie najnowocześniejszy, sprawdzony sprzęt znanych producentów oraz bezpieczne, przebadane materiały najwyższej jakości.

  • Kompleksowość – dzięki szerokiej ofercie zabiegów wykonywanych przez lekarzy i kosmetologów z wieloletnim stażem zapewniamy pacjentom kompleksowość obsługi.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.