r
4,3 / 5  - 136 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Ortopedia

Medycyna estetyczna

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik A2 CLINIC jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w A2 CLINIC

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pacjenta poprzez profesjonalizm oraz indywidualne podejście do jego problemów zdrowotnych. Oferujemy kompleksowe leczenie zębów. W ramach profilaktyki próchnicy wykonujemy scaling, piaskowanie i polerowanie zębów. Dodatkowo prowadzimy instruktaże prawidłowej higieny jamy ustnej. Zajmujemy się leczeniem próchnicy poprzez remineralizację szkliwa, fluoryzację i lakierowanie we wczesnych fazach choroby oraz opracowując ubytki i wypełniając je światłoutwardzalnym materiałem kompozytowym w bardziej zaawansowanych stadiach. Dzieciom oferujemy kolorowe wypełnienia. Wykonujemy zabiegi endodontyczne (leczenie kanałowe). W trosce o komfort pacjentów stosujemy znieczulenie miejscowe.

W ofercie naszej kliniki znajduje się szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Wybielamy zęby w gabinecie za pomocą lamp, oferujemy także wybielanie nakładkowe. Przeprowadzamy korektę zębów przy użyciu materiałów kompozytowych, licówek porcelanowych i kompozytowych. Wymieniamy stare wypełnienia na światłoutwardzalne, których barwa nie odróżnia się od naturalnego koloru zęba. Wykonujemy także korony i mosty z tlenku cyrkonu oraz wkłady i nakłady koronowe (Inlay/Onlay) z materiałów kompozytowych i porcelanowych.

Za pomocą aparatów ortodontycznych korygujemy wady zgryzu u dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Najmłodszym pacjentom (z uzębieniem mlecznym, mieszanym i wczesnym stałym) oferujemy aparaty ruchome, z kolei stałe stosujemy u młodzieży i dorosłych. Zakładamy aparaty metalowe oraz estetyczne z zamkami mocowanymi ligaturami, a także samoligaturujące.

Prowadzimy leczenie chorób jamy ustnej i przyzębia, w tym paradontozy. Ruchome zęby stabilizujemy za pomocą szynowania. W przypadku zaawansowanej paradontozy przeprowadzamy sterowaną regenerację tkanek przyzębia i kości, zabiegi płatowe oraz pokrycie recesji dziąseł.

Wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała dla kobiet i mężczyzn. Przyjmujemy pacjentów z problemami dermatologicznymi. Pomoc znajdą u nas również osoby wymagające drobnych zabiegów chirurgicznych.

Prowadzimy poradnictwo specjalistyczne w zakresie chirurgii, neurochirurgii i ginekologii, gastroenterologii oraz ortopedii. Ponadto nasi pacjenci mogą skorzystać z porad psychoterapeuty.