Activ Centrum - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 21:00
niedziela
11:00 - 19:00

Proponujemy Państwu małoinwazyjne zabiegi poprawiające urodę, modelowanie sylwetki oraz odmładzanie twarzy. Wśród naszych propozycji znajdują się zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Kwas hialuronowy, toksyna botulinowa, osocze bogatopłytkowe, nowoczesne systemy laserowe – te i szereg innych rozwiązań pozwalają nam spełnić marzenia pacjentów o jędrnej skórze i smukłej sylwetce.

Ponadto w centrum funkcjonuje gabinet spa. Do jego oferty należą masaże, rytuały i zabiegi pielęgnacyjne. Zapraszamy także do skorzystania z usług naszej siłowni, centrum fitnessu i salonu fryzjerskiego.

Ofertę uzupełniają zabiegi rehabilitacyjne.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Activ Centrum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska