ocena 5.0 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 18:00
wtorek
8:00 - 18:00
środa
8:00 - 18:00
czwartek
8:00 - 18:00
piątek
8:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy wielospecjalistyczne, kompleksowe i dostosowane do potrzeb pacjenta leczenie. Otaczamy chorych opieką już od pierwszej wizyty w naszym centrum. Wykonujemy na miejscu badania diagnostyczne, a dzięki rozbudowanemu zapleczu zabiegowemu jesteśmy w stanie przeprowadzić leczenie bez odsyłania pacjenta do innych ośrodków. Prowadzimy zarówno leczenie zachowawcze, jak i chirurgiczne. Świadczymy usługi w zakresie takich dziedzin medycyny jak chirurgia, ginekologia, ortopedia czy urologia. Udzielamy porad w zakresie kardiologii, dermatologii, onkologii i innych dziedzin medycyny.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą centrum.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ortopedia

Ginekologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Ado-Med 2 Roman Elias jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska