4,8 / 5  - 145 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Więcej o usługach w Aesthetic Gabinet Medycyny Estetycznej

Wykonujemy szeroki zakres zabiegów z nowoczesnej medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Zajmujemy się nie tylko estetyką, ale także leczeniem. Jako jeden z pierwszych gabinetów w Polsce specjalizujemy się w zabiegach profesjonalnego złuszczania naskórka, czyli w mikrodermabrazji i peelingu chemicznym. Pacjentkom, które chcą pożegnać się ze zmarszczkami, proponujemy zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Zabieg ten, nie bez powodu nazywany Vampirzym liftingiem, pokochały gwiazdy. Polega na biostymulacji komórek skóry za pomocą osocza bogatopłytkowego, uzyskanego z krwi pacjenta. W efekcie skóra jest widocznie gładsza, bardziej elastyczna oraz wyraźnie młodsza.

W naszej klinice wykonujemy także bezoperacyjną korektę nosa. Wiele osób zmaga się z  kompleksami dotyczącymi nosa, jednak boją się poddać operacji korygującej ze względu ba ból, dyskomfort, długą rekonwalescencję oraz kilkutygodniowe wykluczenie z życia towarzyskiego. U nas pacjenci mogą zapomnieć o skutkach ubocznych. Osobom z niewielkim defektem nosa proponujemy zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Wieloletnia praktyka amerykańskich lekarzy pokazuje, że u niektórych pacjentek w ten sposób  można dokonać korekty wyglądu nosa nawet na 3 lata. Wskazaniami do zabiegu jest m.in. za mały nos, skrzywienie nosa po złamaniu oraz nieproporcjonalnie duży czubek nosa.

Oferujemy szereg zabiegów laserowych z zastosowaniem zaawansowanych technologicznie laserów frakcyjnych. Dzięki nim usuwamy szpecące przebarwienia, redukujemy blizny potrądzikowe oraz zamykamy naczynka. Za pomocą Laser RevLite® Q-swich usuwamy tatuaże bez pozostawienia blizn. Laserowe usuwanie tatuażu jest bardzo skuteczną i małoinwazyjną metodą. Leczenie zajmuje od 4 do 8 zabiegów i odbywa się w odstępach 2-6 tyg. Ilość zabiegów zależy od rodzaju tatuażu oraz indywidualnych właściwości skóry pacjenta.