Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich - cennik

4,1 / 5  - 47 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Medycyna dziecięca

Laryngologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Specjalistyczne Centrum Stomatologiczne A.H.Frelich

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, począwszy od działań związanych z profilaktyką próchnicy zębów i leczenia już powstałych ubytków, poprzez procedury periodontologiczne i chirurgiczne, a skończywszy na zabiegach protetycznych i implantologicznych. Korygujemy wady zgryzu u dzieci i dorosłych, prowadząc specjalistyczne leczenie ortodontyczne.

W ramach endodoncji  oferujemy metody tradycyjne oraz techniki  z użyciem mikroskopu, a przy wypełnianiu przewodu korzenia stosujemy ciekłą gutaperkę. Estetykę zębów poprawiamy poprzez zabiegi wybielania systemem Beyond, a ich idealny kształt, kolor i wielkość uzyskujemy, wykorzystując uzupełnienia estetyczne w postaci licówek, czyli cienkich płatków porcelanowych mocowanych na powierzchniach wargowych lub policzkowych zębów od strony licowej.

W naszej ofercie usług z zakresu chirurgii stomatologicznej znajdują się zarówno proste ekstrakcje zęba, jak i bardziej złożone procedury takie jak chirurgiczne usunięcie zębów mądrości, resekcja korzeni zębów, a także usunięcie fałdów włóknistych (przerośniętej błony śluzowej) jako przygotowanie do leczenia protetycznego.  

Brak jednego lub kilku zębów uzupełniamy przy pomocy mostów, a pacjentom z rozległymi brakami w uzębieniu proponujemy protezy całkowite na zaczepach kulowych. Dużą grupę naszych pacjentów stanowią również osoby, które decydują się na proponowane przez nas usługi implantologiczne.