Klinika AKMED - lekarze

poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

AKMED – zespół

Do kadry kliniki należą znakomicie wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki szerokiej wiedzy i umiejętnościom mogą zaoferować pacjentom minimalną inwazyjność procedur przy jednoczesnym osiągnięciu wysoce zadowalających rezultatów.

lek. Łukasz Mądry

urolog Gliwice

Lek. Łukasz Mądry jest absolwentem Ślaskiej Akademii Medycznej. Po odbyciu stażu podyplomowego podjął pracę w Oddziale Chirurgii Ogólnej w Raciborzu, gdzie doskonalił umiejętności praktyczne. Od 2010 roku pracuje jako asystent w Oddziale Urologii Gliwickiego Cen... więcej »

Szczegóły » 32 433pokaż numer

lek. Dawid Halek

lekarz Gliwice

Lek. Dawid Halek jest rezydentem urologii na Oddziale Urologii Szpitala Nr 4 w Gliwicach. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Szczególnym obszarem jego zainteresowań są uroonkologia oraz uroginekologia. Regularnie bierze udział w szkolen... więcej »

Szczegóły » 32 433pokaż numer

mgr Dominika Gola-Sobiech

kosmetolog Gliwice

Mgr Dominika Gola-Sobiech jest absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej (kierunek: kosmetologia). Już w czasie studiów zdobywała wiedzę i umiejętności praktyczne, pracując w salonach kosmetycznych. Kierowana chęcią ciągłego rozwoju i zdobywania nowych ... więcej »

Szczegóły » 32 433pokaż numer

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska