ocena 4.5 / 5 (15 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W Centrum Medycznym Aldemed oferujemy profesjonalną pomoc w terapii schorzeń z niemal każdej dziedziny medycyny. Zapewniamy pacjentom leczenie chorób zarówno w poradniach specjalistycznych, jak i na oddziale szpitalnym. Wśród naszych usług znajduje się diagnostyka oraz zabiegi laparoskopowe takich zaburzeń jak przepukliny czy choroby pęcherzyka żółciowego. Specjalizujemy się również w operacjach tarczycy, żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów.

W ramach leczenia zabiegowego wykonujemy także operacje z zakresu ginekologii, w tym leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu przy pomocy taśm  TVT. Pacjenci cierpiący na bóle kręgosłupa spowodowane dyskopatią lędźwiową mogą liczyć na skuteczne leczenie operacyjne prowadzone przez doświadczonych neurochirurgów. Dysponujemy bogatą ofertą zabiegów z dziedziny ortopedii. Specjalizujemy się m.in. w rekonstrukcjach kości po różnego rodzaju urazach. Ponadto zajmujemy się przeprowadzaniem operacji z zakresu laryngologii, wśród których warto wyróżnić leczenie chrapania i bezdechu nocnego.

W ramach okulistyki zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie pacjentów cierpiących, między innymi, na jaskrę, zaćmę i zmiany degeneracyjne oka. Stosujemy nowoczesne metody zabiegowe oraz laseroterapię, co pozwala na skuteczne leczenie w warunkach laboratoryjnych lub podczas kilkugodzinnego pobytu na oddziale. Oferowane przez nas zabiegi obejmują m.in. leczenie zaćmy metodami fakoemulsyfikacji oraz wszczepiania syntetycznych soczewek. Prowadzimy zabiegową terapię zaćmy z wykorzystaniem nowoczesnych implantów lub trabekulektomii. Zajmujemy się również wykonywaniem zabiegów witrektomii oraz iniekcjami doszklistkowymi niwelującymi objawy zwyrodnienia plamki żółtej.

Centrum Medyczne Aldemed oferuje także usługi z zakresu szeroko rozumianej medycyny estetycznej i Anti-Aging. Specjalizujemy się w modelowaniu sylwetki przy pomocy termoliftingu Exilis®, a ponadto oferujemy szereg zabiegów laserowych odmładzających okolice twarzy i ciała. Prócz tego zajmujemy się laserowym liftingiem i leczeniem zespołu rozluźnienia pochwy.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Przedstawiamy najpopularniejsze zabiegi wykonywane Aldemed Centrum Medyczne w Zielonej Górze.
Pełny cennik konsultacji, badań i zabiegów:

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Ginekologia

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Okulistyka

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Aldemed Centrum Medyczne jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska