Aldemed Centrum Medyczne

ocena 4.8 / 5 (13 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Umawianie wizyt

Rejestracja wizyt w Aldemed Centrum Medyczne z pomocą naszego konsultanta
pod numerem tel. 68 419pokaż numer

Adres i dane kontaktowe

Aldemed Centrum Medyczne
Al. Niepodległości 1
65-048 Zielona Góra

Aldemed Centrum Medyczne na mapie

Centrum Medyczne Aldemed mieści się na czterech piętrach pięknej, zabytkowej kamienicy w centrum Zielonej Góry. Nasza lokalizacja zapewnia łatwy dojazd komunikacją miejską – przystanek autobusowy jest oddalony o około 6 minut spacerem. Dworzec PKP oraz dworzec autobusowy leżą w odległości około kilometra.

Blok operacyjny, gabinety endoskopowe oraz oddział szpitalny znajdują się w naszej zmodernizowanej placówce – filii Zastal. Nasza lokalizacja zapewnia dogodne połączenie kolejowy oraz autobusowe. Przystanek komunikacji miejskiej jest oddalony o około 6 minut spacerem. Dworce autobusowy oraz kolejowy leżą w odległości około kilometra od placówki. 

Czytaj więcej
Zielona Góra, Al. Niepodległości 1

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska