SCHUDNIJ ZDROWO z Tourmedica! - kliknij i umów darmową konsultację z dietetykiem Naturhouse
poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne
Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Oferta, ćwiczenia, zabiegi Alfadent Alfadent - logo

Informacje ogólne o Alfadent

Alfadent to nowoczesna placówka świadcząca szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii i protetyki. Funkcjonowanie gabinetu opiera się na trzech filarach: doświadczeniu i wiedzy zespołu naszych specjalistów, wykorzystaniu nowoczesnych technologii oraz trosce o dobre samopoczucie i zdrowie pacjentów. Gwarantujemy długotrwałe efekty leczenia, bezpieczeństwo oraz najwyższą jakość wykonywanych w gabinecie procedur.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz endodoncji, czyli leczenia kanałowego. Są wykonywane w znieczuleniu podawanym za pomocą sprzętu sterowanego komputerowo, co sprawia, że cały proces przebiega bez bólu i uczucia dyskomfortu. W naszym gabinecie wykorzystujemy wyłącznie precyzyjne, nowoczesne narzędzia pomiarowe jak endometr czy system radiowizjografii, które pozwalają nam m.in. dokładnie zmierzyć długość kanału korzeniowego zęba i upewnić się, że nie pozostały w nim resztki zainfekowanej bakteriami miazgi. Dzięki temu leczenie kanałowe przebiega u nas sprawnie, szybko (często w trakcie jednej wizyty) i przede wszystkim efektywnie.

W gabinecie Alfadent zajmujemy się ponadto implantologią. Uzupełniamy ubytki każdego rodzaju – zarówno pojedyncze, wielozębowe, jak również całkowite bezzębie, pozwalając pacjentom odzyskać piękny i naturalny uśmiech. 

W naszej placówce świadczymy kompleksowe usługi z zakresu protetyki. Wykonujemy różnego rodzaju mosty, korony protetyczne i licówki dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Wykonujemy zabiegi z zakresu stomatologii profilaktycznej, w tym lakowanie, fluoryzację czy usuwanie kamienia nazębnego, leczymy także skutki powstawania próchnicy.

W naszym gabinecie na pomoc mogą liczyć również osoby pragnące cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Zabiegi wybielania zębów wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznej aparatury Zoom Advanced Power, która sprawia, że procedura jest bezbolesna, a jej efekty widać niemal natychmiastowo. Atutem gabinetu Alfadent są komfortowe i przyjazne warunki leczenia dla najmłodszych pacjentów – nasz personel jest przygotowany do pracy z dziećmi.

W naszej placówce przyjmują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni dentyści, dla których stomatologia stanowi największą pasję. Ich wiedza i umiejętności zyskują potwierdzenie nie tylko w licznych osiągnięciach i certyfikatach, ale przede wszystkim w zadowoleniu kolejnych odwiedzających gabinet pacjentów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

W gabinecie stomatologicznym Alfadent naszym priorytetem jest komfort i zadowolenie pacjentów, dlatego by zredukować stres związany z wizytą i zagwarantować maksymalną efektywność leczenia, stosujemy innowacyjną i bezpieczną aparaturę. Na wyposażeniu placówki znajduje się:

  • system znieczulania komputerowego – sterowane komputerowo urządzenie do bezbolesnego znieczulenia. Specjalny mikroprocesor kontroluje tempo i ciśnienie podawania roztworu znieczulającego, by procedura była delikatna i nieodczuwalna dla pacjenta
  • nowoczesny endometr – aparatura umożliwiająca dokładne zmierzenie długości kanału korzeniowego zęba. Pozwala na wyeliminowanie ryzyka związanego z pozostawieniem resztek zainfekowanej bakteriami miazgi w kanale
  • „inteligentny silnik” do endodoncji japońskiej firmy Morita – umożliwia precyzyjną pracę nawet w silnie zakrzywionych kanałach korzeniowych
  • system radiowizjografii – pozwala na precyzyjne określenie gęstości kości, analizę wypełnienia kanału zęba i jego długości
  • urządzenie Zoom Advanced Power – aparatura wykorzystywana do wybielania zębów. Jej działanie jest oparte o metodę aktywowaną światłem z formułą amorficznego fosforanu wapnia, zapewniającą natychmiastowy rezultat w postaci śnieżnobiałego uśmiechu.

Udogodnienia dla pacjentów

Zależy nam, by pacjenci podczas wizyty w naszej placówce czuli się komfortowo i swobodnie, dlatego przygotowaliśmy dla nich kilka udogodnień:

  • leczenie stomatologiczne dzieci – w gabinecie Alfadent wiemy, że najmłodsi pacjenci wymagają wyjątkowego traktowania, dlatego nasi stomatologowie są przygotowani do pracy z maluchami. Oferujemy m.in. bezstresowe leczenie próchnicy, wizyty adaptacyjne oraz naukę prawidłowej higieny jamy ustnej. Nasi specjaliści sprawią, że Państwa dziecku wizyta u dentysty będzie kojarzyła się już tylko z przygodą i dobrą zabawą
  • dla pacjenta zagranicznego – by ułatwić komunikację z pacjentami z zagranicy, zadbaliśmy o to, by nasz personel płynnie posługiwał się językiem angielskim. Dodatkowo zajmujemy się organizacją pobytów w celach medycznych w Polsce dla pacjentów z Holandii, w ramach których zapewniamy transfer, zakwaterowanie, leczenie oraz atrakcyjne wypełnienie czasu wolnego
  • telefoniczna rezerwacja wizyt – mając na uwadze cenny czas naszych pacjentów, zatroszczyliśmy się o możliwość rezerwacji spotkania drogą telefoniczną
  • czasowe promocje – zabiegi z oferty naszej placówki są obejmowane atrakcyjnymi czasowymi zniżkami.

Osiągnięcia i certyfikaty Alfadent

Stomatolodzy pracujący w gabinecie stomatologicznym Alfadent posiadają wieloletnie doświadczenie zawodowe i specjalistyczną wiedzę. Potwierdzeniem ich profesjonalizmu jest udział w konferencjach, kursach i sympozjach stomatologicznych, udokumentowany licznymi certyfikatami.

Lek. stom. Karol Babiński może pochwalić się uczestnictwem w prestiżowych szkoleniach w Polsce i za granicą. Odbył m.in. specjalistyczny kurs stomatologiczny organizowany przez jeden z najstarszych uniwersytetów we Włoszech – Uniwersytet w Pizie. Był zarówno słuchaczem teoretycznych wykładów, jak i czynnym uczestnikiem praktycznych szkoleń z zakresu m.in. endodoncji czy protetyki. Posiada certyfikaty udziału w wydarzeniach o charakterze międzynarodowym, prowadzonych przez specjalistów uznanych na całym świecie, jak choćby Europejskie Sympozjum „Innovations in Implant Dentistry” czy konferencja „back to the Roots – looking for the Future”, połączona z serią warsztatów.

Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent Gabinet Alfadent

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.