ocena 4.5 / 5 (2 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:00 - 21:00
wtorek
7:00 - 21:00
środa
7:00 - 21:00
czwartek
7:00 - 21:00
piątek
7:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Alfamedica zapewnia pacjentom dostęp do świadczeń z zakresu kilkunastu dziedzin medycyny. W ofercie ośrodka znajdują się usługi szeregu poradni, w tym endoskopowej, gastrologicznej oraz poradni chorób zakaźnych. Leczymy schorzenia laryngologiczne u dzieci i dorosłych. Zajmujemy się ortopedią, medycyną pracy, oferujemy również kompleksowe leczenie stomatologiczne dorosłych i dzieci.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Dermatologia

Ortopedia

Neurochirurgia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie otyłości

Okulistyka

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Centrum Medyczne Alfamedica Silesia North jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska