poniedziałek
9:00 - 19:00
wtorek
9:00 - 19:00
środa
9:00 - 19:00
czwartek
9:00 - 19:00
piątek
9:00 - 19:00
sobota
9:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

W związku z tym, iż jesteśmy kliniką wielospecjalistyczną, oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Skupiamy się nie tylko na medycynie ogólnej, ale także na medycynie estetycznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy poradnie specjalistyczne, w których konsultacji udzielają doświadczeni lekarze interniści, chirurdzy, dermatolodzy, urolodzy oraz psychiatrzy.

Dbamy także o Państwa samopoczucie oraz piękny, zdrowy wygląd, wykonując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W walce z upływającym czasem stosujemy m.in. toksynę botulinową, kwas hialuronowy oraz wchłanialne nici PDO, będące alternatywą dla standardowego liftingu. Przeprowadzamy lifting nićmi Aptos. Pomagamy w leczeniu bruksizmu (zgrzytanie zębami) i nadpotliwości. Wszystkie zabiegi estetyczne przeprowadzamy bez ingerencji chirurgicznego skalpela, dbając o naturalny wygląd pacjenta.

Przeprowadzamy szereg badań, w tym biopsje, badania USG oraz badania naczyniowe (USG Doppler).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka,

Prezentowany cennik Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska