Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Dermatologia

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka,

Więcej o usługach w Alfa Medica Specjalistyczne Gabinety Lekarskie

W związku z tym, iż jesteśmy kliniką wielospecjalistyczną, oferujemy naszym pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Skupiamy się nie tylko na medycynie ogólnej, ale także na medycynie estetycznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy poradnie specjalistyczne, w których konsultacji udzielają doświadczeni lekarze interniści, chirurdzy, dermatolodzy, urolodzy oraz psychiatrzy.

Dbamy także o Państwa samopoczucie oraz piękny, zdrowy wygląd, wykonując szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W walce z upływającym czasem stosujemy m.in. toksynę botulinową, kwas hialuronowy oraz wchłanialne nici PDO, będące alternatywą dla standardowego liftingu. Przeprowadzamy lifting nićmi Aptos. Pomagamy w leczeniu bruksizmu (zgrzytanie zębami) i nadpotliwości. Wszystkie zabiegi estetyczne przeprowadzamy bez ingerencji chirurgicznego skalpela, dbając o naturalny wygląd pacjenta.

Przeprowadzamy szereg badań, w tym biopsje, badania USG oraz badania naczyniowe (USG Doppler).